Sandecja – Korona typy, transmisja i zapowiedź

Sandecja Nowy Sącz podejmie przed własną publicznością Koronę Kielce. Przed gospodarzami trudne zadanie, by powalczyć o zwycięstwo.

Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce typy (1.04.2022)

Standardowo zacznijmy od typów bukmacherskich. Jak przystało, mamy dla Ciebie dwa darmowe na mecz Sandecja – Korona typy oraz ich skrupulatne analizy.

Korona potrzebuje zwycięstwa

Jeżeli kielczanie myślą o tym, żeby utrzymać się w ścisłej czołówce, muszą zacząć wygrywać. Scyzory wygrały tylko 1 z 4 ostatnich ligowych meczy. Pocieszeniem, ale marnym jest fakt, że nie przegrały żadnego, remisując trzy. W ostatniej kolejce kielczanie podzielili się punktami z liderem Miedzią Legnica (remis 1:1). Sandecja wygrała w ostatniej kolejce 1:0 z Puszczą Niepołomice. Była to pierwsza wygrana przed własną publicznością po wcześniejszym remisie i porażce. Gospodarze liczą więc na kontynuację serii.

sandecja korona typy

Nie odważymy się na Sandecja – Korona typy, wskazujące na wynik meczu. Uważamy jednak, że kursy na remis po pierwszej połowie są mocno przeszacowane. Ponad 2 złote to niezła okazja. Zwłaszcza, jeżeli spojrzymy, że Korona Kielce remisowała pierwszą połowę aż w 6 z 10 ostatnich meczy wyjazdowych.

Solidnie wyglądają też naszym zdaniem na Sandecja – Korona typy na poniżej 2.5 gola w całym spotkaniu. Dlaczego to ma sens? Tylko w 1 z 6 ostatnich meczy kielczan padło powyżej 2.5 goli. Dodatkowo w żadnym z trzech ostatnich spotkań Sandecji nie obserwowaliśmy więcej, niż dwóch trafień.

Zanim jednak wyślesz swoje zaklady na ten mecz, warto przeanalizować ostatnią formę obu zespołów oraz to, jakimi wynikami kończyły się trzy ostatnie bezpośrednie starcia.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Korona – Sandecja 0:1
 • Korona – Sandecja 2:1
 • Sandecja – Korona 2:1

Ostatnie mecze Sandecji

 • Cracovia – Sandecja 1:0
 • Sandecja – Puszcza 1:0
 • Skra – Sandecja 0:0

Ostatnie mecze Korony

 • Miedź – Korona 1:1
 • Korona – Resovia 2:1
 • ŁKS – Korona 0:0

Widzisz, że w ostatnich trzech meczach, dwa razy górą była Sandecja. Czy ma to jakiekolwiek znaczenie? Naszym zdaniem pokazuje to, że w najbliższym spotkaniu wydarzyć może się dosłownie wszystko. Zwłaszcza, jeśli chodzi o wynik końcowy, którego nie odważyliśmy się typować.

Na tych piłkarzy warto mieć oko

Blanik i Łukowski to najskuteczniejsi gracze Korony. Obaj mają już w tym sezonie ligowym po siedem trafień, a Blanik strzelał w dwóch ostatnich meczach. W Nowym Sączu spróbuje podtrzymać dobrą skuteczność. W Sandecji mamy Łukasza Zjawińskiego. 20-latek zdobył 4 gole w 4 ostatnich meczach ligowych.

Gdzie z Sandecja – Korona transmisja na żywo?

Prawdopodobnie nie będzie transmisji telewizyjnej z tego meczu. Będzie można jednak oglądać transmisję na Polsat Box Go. Początek w prima aprillis o godzinie 18:00.

FAQ

 • Kto wygrał ostatnio?

Korona Kielce przegrała u siebie z Sandecją Nowy Sącz 0:1.

 • Gdzie obejrzeć?

Polsat Box Go.

Przy okazji polecamy prognozy na mecz Widzewa.