Sandecja – Odra Opole typy i zakłady✔️ 6.12.2021

W poniedziałek na pierwszoligowym froncie, faworyzowana Sandecja Nowy Sącz podejmie Odrę Opole.

Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole typy bukmacherskie

Poniżej znajdziesz nasze trzy typy bukmacherskie. Przejdź następnie do ich analizy.

Sandecja Odra Opole typy

Czy faworyzowana Sandecja przełamie się?

Obie drużyny mają o co walczyć, bowiem ich ostatnie wyniki w lidze daleko odbiegają od oczekiwań. Sandecja nie wygrała od trzech spotkań, przegrywając i remisując w dwóch ostatnich meczach. Odra Opole również od trzech spotkań nie zgarnęła kompletu punktów, także dwa razy remisując i raz przegrywając. Czy któraś z drużyn przełamie zwycięską niemoc?

Nasze Sandecja – Odra Opole typy wskazują na wygraną gospodarzy. Sandecja wygrała ostatni bezpośredni mecz z Odrą, rozegrany w sierpniu tego roku. Odra Opole przegrała z kolei 6 ze swoich ostatnich 10 meczy wyjazdowych. Stawiamy jednak na Sandecja – Odra Opole typy, że obie drużyny strzelą gola. Taka sytuacja miała miejsce w 5 z 5 ostatnio rozegranych spotkań między tymi zespołami. Co za tym idzie, skoro obie mają strzelić, a wygra Sandecja, warto też rozważyć zakłady na over 2.5 gola. Zwłaszcza, że w tym przypadku kursy bukmacherskie są niezwykle atrakcyjne.

Ostatnie wyniki

Sandecja Nowy Sącz zremisowała w ostatniej kolejce 1:1 z Górnikiem Polkowice. Dla ekipy Sandecji był to już trzeci mecz z rzędu bez ligowego zwycięstwa. Sandecja wygrała po raz ostatni 14 listopada 2021 roku, pokonując 3:1 Arkę Gdynia. Także od trzech spotkań trwa zwycięska niemoc Odry Opole. Opolanie w ostatniej serii gier Fortuna 1. Ligi podzielili się punktami z Podbeskidziem (1:1). Ostatnia ich wygrana miała miejsce 5 listopada 2021 roku, kiedy Odra aż 3:0 pokonała faworyzowany ŁKS Łódź.

Bezpośrednie mecze

W ostatnim bezpośrednim meczu, rozegranym w sierpniu tego roku, lepsza okazała się Sandecja, która wygrała z Odrą Opole 2:1. Warty odnotowania jest fakt, że aż w 3 z 5 ostatnich bezpośrednich spotkań padał remis.

Czy będzie z Sandecja – Odra Opole transmisja telewizyjna?

Niestety nie, jednak mecz, który rozpocznie się o godzinie 18:00 będzie można śledzić w internetowej platformie telewizyjnej Polsat Box Go.

Gdzie najlepsze kursy?

Najlepsze na mecz Sandecja – Odra Opole kursy znajdziesz na stronach bukmacherów STS, LVBET oraz Betclic. Zanim postawisz zakłady, porównaj ich oferty, pamiętając, że kursy ulegają częstej zmianie. Co za tym idzie, warto wybierać te najwyższe.

FAQ

  • Gdzie transmisja?

Transmisja meczu Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole w serwisie Polsat Box Go.

  • Kto jest faworytem?

Bukmacherzy stawiają na Sandecję.