Senegal – Egipt typy na finał Pucharu Narodów Afryki

Czas na finał Pucharu Narodów Afryki. Senegal czy Egipt? Kto wygra?

Senegal – Egipt typy bukmacherskie (06.02.2022)

Rzuć okiem na prezentowane poniżej przed meczem Senegal – Egipt typy oraz kursy na zakłady.

senegal egipt typy

Kto wygra Puchar Narodów Afryki?

Kiedy poznaliśmy pary półfinałowe, wszyscy spodziewali się, że w wielkim finale Senegal zagra z gospodarzami turnieju, Kamerunem. Tymczasem Egipt pokazał “ząb” pokonując faworyzowanych Kameruńczyków 1:0 po dogrywce. Co ciekawe, Egipcjanie rozegrali już trzecią z rzędu dogrywkę na tym turnieju i można sądzić, że w meczu finałowym będą nieco odstawiać od Senegalczyków kondycyjnie. Zwłaszcza, kiedy Ci pierwsi – faworyci – narzucą zdecydowane tempo.

Senegal jest faworytem. Do tej pory reprezentacji tej jeszcze nie udało się wygrać Pucharu Narodów Afryki. Senegal dotarł do finału w 2019  i 2002 roku, jednak przegrywał. Egipt to z kolei najbardziej utytułowana reprezentacja piłkarska na Czarnym Lądzie. Egipcjanie aż siedmiokrotnie świętowali zdobycie Pucharu Narodów Afryki.

Na zbliżający się mecz finałowy Senegal – Egipt typy stawiamy na wygraną Senegalu. Raz, że Egipcjanie mają w nogach trzy dogrywki z rzędu, a dwa, Senegal wygrał dwa ostatnie bezpośrednie mecze, nie tracąc przy tym ani jednego gola. Senegalczycy w dodatku są niepokonani od 12 spotkań. Nie sądzimy jednak, że w finale zdominują rywali. Raczej będzie to wyrachowany futbol i mecz może zakończyć się jednobramkowym zwycięstwem.

Gdzie oglądać Senegal – Egipt?

Mecz pokaże platforma Viaplay oraz za darmo legalny bukmacher Betclic. Początek już 6 lutego 2022 roku, od godziny 20:00 czasu polskiego.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Bukmacherzy stawiają na Senegal, który od początku turnieju zaliczany był do faworytów całego Pucharu Narodów Afryki.

  • Gdzie oglądać finał Pucharu Narodów Afryki?

Transmisja na Viaplay oraz u legalnego bukmachera Betclic.