Serbia – Szwajcaria typy i kursy bukmacherskie (02.12.2022)

Przed nami interesujący mecz. Szwajcarzy są o krok od fazy pucharowej, a Serbowie muszą pokonać Helwetów, jeżeli chcą się znaleźć w najlepszej szesnastce turnieju. Zapraszamy na Serbia – Szwajcaria typy i analizy bukmacherskie!

Serbia – Szwajcaria typy (02.12.2022)

Ten mecz, jak zresztą większość pojedynków o stawkę w trzeciej kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022, zapowiada spore emocje. Szwajcaria może, a Serbia musi wygrać, żeby awansować do fazy pucharowej Mundialu 2022. Jednego jesteśmy pewni – tutaj odpuszczania absolutnie nie będzie!

Serbia Szwajcaria typy

Szwajcarzy pokonali na inaugurację Mundialu 2022 Kamerun 1:0, a w drugiej kolejce przegrali 0:1 z Brazylią, nie pozostawiając wstydu i kompleksów przed faworyzowanymi Canarinhos. Serbowie rozpoczęli Mistrzostwa Świata od porażki 0:2 z Brazylią, a w poprzednim meczu zremisowali 3:3 z Kamerunem. Mają tylko jeden punkt i ich sytuacja jest skomplikowana. Muszą nie tylko wygrać, ale liczyć też na to, że Kamerun nie ogra sensacyjnie Brazylii.

Jak układają się nasze na mecz Serbia – Szwajcaria typy bukmacherskie? Pierwsze, co zauważamy, to kiepska dyspozycja Serbów w ofensywie. Pięć goli straconych w dwóch meczach, podczas kiedy jednym z nich była potyczka z Kamerunem, to sporo. Jeżeli spojrzymy na to, że Szwajcaria zdobywała gola w 5 z 6 ostatnich meczy, a nie trafiła tylko z Brazylią, to śmiało można zaryzykować zakłady na to, że w meczu padną przynajmniej 3 bramki. Zwłaszcza, że Serbowie nie mają nic do stracenia i będą musieli prędzej czy później zaryzykować.

Poza tym, skłaniamy się ku zwycięstwu Szwajcarów. Helweci na tym Mundialu prezentują się po prostu lepiej. Ich defensywa jest szczelna, a potrafią też strzelać. To powinna być recepta na sukces. Do tej pory obie ekipy zmierzyły się ze sobą jeden raz. W 2018 roku Szwajcaria na Mundialu w Rosji pokonała Serbię 2:1. Tym samym Helweci awansowali dalej, a Serbowie odpadli w grupie. Uważamy, że sytuacja się powtórzy.

Liczymy także przede wszystkim na to, że mecz Serbia – Szwajcaria dostarczy nam niesamowitych emocji. Bezpośrednia walka o awans do fazy pucharowej Mistrzostw Świata w piłce nożnej to jest to, na co czekamy w ostatniej fazie spotkań grupowych. Kiedy nie wszystko jest  jeszcze rozstrzygnięte, emocje sięgają zenitu. Oby Serbowie i Szwajcarzy zagrali futbol na tak. Zwłaszcza, że żadna z ekip nie może pozwolić sobie na wpadkę, jeżeli myśli o dalszej przygodzie w Katarze.

Bezpośrednie mecze Serbia – Szwajcaria

  • Serbia – Szwajcaria 1:2

Jak już wspomnieliśmy, jedyny jak dotąd bezpośredni mecz Serbia – Szwajcaria miał miejsce na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji. Szwajcarzy wygrali 2:1 i wyszli z grupy, a Serbowie zajęli w niej ostatecznie trzecie miejsce.

Serbia – Szwajcaria kursy

  • Serbia – 2.60
  • Remis – 3.40
  • Szwajcaria – 2.80

Bukmacherzy spodziewają się zaciętego meczu Serbia – Szwajcaria. Kursy bukmacherskie są tego najlepszym dowodem. Szanse na wygraną Serbii i Szwajcarii zostały wycenione mniej więcej na równi.

Obstaw tutaj

Gdzie postawić na Serbia – Szwajcaria zakłady bukmacherskie?

Wybierz jednego z poniżej prezentowanych bukmacherów, jeżeli chcesz postawić na mecz Serbia – Szwajcaria zakłady.

  1. STS
  2. Fortuna
  3. Superbet
  4. Betclic

Kiedy mecz Serbia – Szwajcaria: o której?

Mecz zaplanowno na 2 grudnia 2022 roku. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi punktualnie o godzinie 20:00.

Gdzie oglądać Serbia – Szwajcaria? Transmisja

Transmisja Serbia – Szwajcaria na TVP 2, a transmisja łączona obu równoległych meczów tej grupy na TVP Sport.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Poznaj także inne typy Mistrzostwa Świata 2022, które zaprezentowaliśmy na naszej stronie internetowej.