Sevilla – West Ham typy, kursy, analiza 10/03/2022

Los Nervionenses na krajowym podwórku radzą sobie w tym sezonie nadspodziewanie dobrze. Do pełni szczęścia brakuje jednak osiągnięcia choćby małego sukcesu na arenie międzynarodowej. Czy zwycięstwo nad Młotami będzie jednym z nich? Sevilla – West Ham typy, kursy, analiza. Serdecznie zapraszamy.

Sevilla – West Ham typy warte uwagi

Standardowo postaraliśmy się wyszukać dla Was kilka najciekawszych propozycji bukmacherskich związanych z omawianym starciem. Oto Sevilla – West Ham typy:

sevilla west ham typy

W jednym z pozostałych spotkań w ramach 1/8 finału Ligi Europy będzie się działo równie sporo. Na obiekcie w Porto miejscowe Smoki podejmą bowiem zespół z Lyonu. Nieco więcej o tym pojedynku przeczytacie tutaj.

Obie drużyny zdobędą bramkę

Właśnie weszliśmy w taki etap zmagań, w którym wszystkie zespoły muszą dawać z siebie absolutnie to, co mają najlepsze. To w przypadku pojedynku pomiędzy Sevillą a West Hamem może zapowiadać niezłą wymianę ciosów. Należy albowiem pamiętać, że to dwie naprawdę solidne drużyny. Jesteśmy bardzo ciekawi, która z nich zdoła ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

West Ham wygra dowolną połowę

Lista nieobecnych w ekipie gospodarzy jest na tyle długa, iż jesteśmy w stanie uwierzyć, że londyńczycy będą w stanie parę razy solidnie zagrozić bramce strzeżonej przez golkipera Sevilii. Ciężko wierzyć w to, że podopiecznym Davida Moyesa uda się wywieźć z Andaluzji komplet oczek, jednakże wygranie przez nich przynajmniej jednej z połów to coś, co naprawdę może się wydarzyć.

Goście wykonają więcej rzutów rożnych

sevilla west ham typy

Zakłady związane z rzutami rożnymi są zawsze zakładami dość ryzykownymi. Od przebiegu meczu zależy bowiem zwykle częstotliwość wykonywania tych stałych fragmentów gry. My jednak zaufamy tym razem statystykom, a te pokazują dobitnie, że to The Hammers częściej dośrodkowują piłkę wprost z narożnika boiska. Oby ta tendencja nadal została podtrzymana.

Sevilla – West Ham kursy

Kursy wystawione przez legalnych polskich bukmacherów przedstawiają się następująco:

Bukmacher Sevilla Remis West Ham
Betclic 2.12 3.15 3.80
STS 2.05 3.60 3.50
LVBET 2.10 3.20 3.85
PZBUK 2.10 3.20 3.90
forBET 2.12 3.15 3.80

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Dotychczas Sevilla oraz West Ham nie stawały do bezpośredniego pojedynku. Która z drużyn ma większe szanse na zaczęcie historii tych starć od triumfu? Przeanalizujcie to sami, korzystając z danych, jakie zawarliśmy w poniższej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie mecze
5 ostatnich meczów Sevilla
Alaves – Sevilla 0:0
Sevilla – Betis 2:1
Dinamo Zagrzeb – Sevilla 1:0
Espanyol – Sevilla 1:1

Sevilla – Dinamo Zagrzeb 3:1
5 ostatnich meczów West Ham
Liverpool – West Ham 1:0
Southampton – West Ham 3:1
West Ham – Wolves 1:0
West Ham – Newcastle 1:1
Leicester – West Ham 2:2

Sevilla – West Ham przewidywania

Jeśli kogoś naprawdę należałoby się bać w trwającej edycji Ligi Europy to właśnie zespołu dowodzonego przez Julena Lopetegui'ego. Nikt w całej historii tych rozgrywek nie sięgał więcej razy po najcenniejsze trofeum, aniżeli właśnie drużyna ze stolicy Andaluzji. Jest jednak jedno “ale”. Sevilla spuściła ostatnio nieco z tonu, co Młoty będą chciały z pewnością skrzętnie wykorzystać. Pytanie tylko, czy starczy im na to sił.

Sevilla – West Ham najczęstsze pytania

  • O której początek meczu Sevilla FC – West Ham United F.C. ?

Rozpoczęcie tego meczu zaplanowano na godz. 18:45 w dniu 10 marca 2022r.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na ten pojedynek?

Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w akapicie zatytułowanym Sevilla – West Ham kursy.