Skarb kibica Orląt Radzyń Podlaski!

Skarb kibica Orląt Radzyń Podlaski!

Do pierwszego meczu rundy wiosennej w III lidze lubelsko-podkarpackiej pozostało już tylko trzy dni. Piłkarze Orląt Radzyń Podlaski na inaugurację udadzą się do Lublina, gdzie na Arenie zagrają z Lublinianką. W dzisiejszym odcinku naszego “Skarbu kibica” przedstawiamy właśnie ekipę Damiana Panka. Zapraszamy do lektury!

Pełna nazwa: Ludowy Klub Sportowy Orlęta Radzyń Podlaski

Rok założenia: 1924

Barwy: biało-zielone

Stadion: Stadion przy ul. Warszawskiej 77 w Radzyniu Podlaskim

Prezes: Krzysztof Grochowski

 

KADRA ZESPOŁU

Bramkarze: Krzysztof Stężała, Alan Dąbkowski

Obrońcy: Marek Leszkiewicz, Adrian Zarzecki, Wojciech Jakubiec, Łukasz Ebert, Patryk Szymala, Radosław Lotek, Marek Nowacki, Bartosz Madejski

Pomocnicy: Rafał Borysiuk, Tomasz Tymosiak, Piotr Zmorzyński, Witalij Melnyczuk, Arkadiusz Kot, Krystian Garbacik, Bartłomiej Powałka, Piotr Dorosz, Krystian Łotys, Dominik Kula

Napastnicy: Adison, Tomasz Ryczek

 

Kapitan: Rafał Borysiuk
Trener: Damian Panek
II trener: Rafał Borysiuk
Trener bramkarzy: Sebastian Żądełek
Kierownik: Edward Pawlina
Fizjoterapeuta: Szymon Strojek.

 

SPARINGI

Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska 1:0 (0:0)
Bramka: Adison 75′

Orlęta Radzyń Podlaski – Pogoń II Siedlce 4:0 (3:0)
Bramki: Paweł Pliszka 9′, Piotr Zmorzyński 20′, Adrian Zarzecki 26′, samobójcza 76′

Orlęta Radzyń Podlaski – Lublinianka 1:1 (1:0)
Bramka: Rafał Borysiuk

Orlęta Radzyń Podlaski- Górnik II Łęczna 2:1 (2:0)
Bramki:
Arkadiusz Kot 30′, Tomasz Tymosiak 42′

Orlęta Radzyń Podlaski – Powiślak Końskowola 5:1 (3:0)
Bramki: Tomasz Ryczek x2, Wojciech Jakubiec x2, Witalij Melnyczuk

Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik 1:4 (1:1)
Bramka: Tomasz Ryczek 22′

Orlęta Radzyń Podlaski – Pogoń II Siedlce 1:1 (1:1)
Bramka: Tomasz Ryczek 21′

 

PODSUMOWANIE SPARINGÓW

Zwycięstwa: 4
Remisy: 2
Porażki: 1
Bramki: 15:8
Najlepsi strzelcy: Tomasz Ryczek (cztery gole), Wojciech Jakubiec (dwa gole)

 

TERMINARZ

20. kolejka (14 marca, 14:00)
Lublinianka – Orlęta Radzyń Podlaski

21. kolejka (22 marca, 14:00)
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno

22. kolejka (28 marca, 15:00)
JKS 1909 Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski

23. kolejka (4 kwietnia, 14:00)
Orlęta Radzyń Podlaski – Tomasovia Tomaszów Lubelski

24. kolejka (11 kwietnia, 16:00)
Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski

25. kolejka (15 kwietnia, 16:00)
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm

26. kolejka (18 kwietnia, 16:00)
Wólczanka Wólka Pełkińska – Orlęta Radzyń Podlaski

27. kolejka (27 kwietnia, 12:00)
Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski

28. kolejka (2 maja, 19:00)
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski

29. kolejka (10 maja, 16:00)
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik

30. kolejka (17 maja, 17:00)
Hetman Żółkiewka – Orlęta Radzyń Podlaski

31. kolejka (20 maja, 17:00)
Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska

32. kolejka (24 maja, 17:00)
Orzeł Przeworsk – Orlęta Radzyń Podlaski

33. kolejka (30 maja, 17:00)
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów

34. kolejka (6 czerwca, 17:00)
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski.

0 0 vote
Article Rating