Skra Częstochowa – ŁKS Łódź typy, kursy i zapowiedź (19.02.2023)

Przed nami kolejna, 20. już kolejka spotkań w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Przygotowaliśmy na potyczkę Skra Częstochowa – ŁKS Łódź typy, które pomogą w obstawianiu.

Skra Częstochowa – ŁKS Łódź typy i przewidywania

W trakcie całego sezonu jesteśmy świadkami wielu spotkań. Jedne z nich są niezwykle zacięte i do ostatniej minuty trzymają w napięciu inne z kolei już przed ich rozpoczęciem mówią nam wiele o obydwu zespołach. Takie spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę w Częstochowie, gdzie najgorszy zespół rozgrywek podejmie lidera tabeli.

skra - lks typy

Częstochowianie w tym sezonie zawodzą na całej linii. Piłkarze Jakuba Dziółki w chwili obecnej są najpoważniejszymi kandydatami do spadku do niższej ligi. Do tej pory w rozegranych 19. spotkaniach Częstochowianie zdołali zdobyć 15 oczek wygrywając 4 mecze, remisując 3 oraz przegrywając 12. Ekipa Skry w tej chwili zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Zdecydowanie odmienne nastroje panują w Łodzi. ŁKS pewnie kroczy po awans do Ekstraklasy. Drużyna prowadzona przez trenera Kazimierza Moskala triumfowała w 11 pojedynkach, zremisowała 5 oraz przegrała w 3 meczach. Z dorobkiem 38 oczek łodzianie są liderami rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

Czy spoglądając na statystyki tego sezonu możemy obstawiać inne na pojedynek Skra Częstochowa – ŁKS Łódź typy niż wygrana ekipy gości. Analizując ostatnie wyniki drużyn widzimy, że częstochowianie polegli w 11 z 15 ostatnich meczów, które rozegrali w ramach rozgrywek ligowych. Mecz ten prowadzony powinien być pod dyktando gości ale nie spodziewamy się dużej ilości goli. Obstawiamy poniżej 3.5, ponieważ taka sytuacja miała miejsce w ostatnich 10 z 15 meczów z udziałem drużyny ŁKS-u.

Skra Częstochowa – ŁKS Łódź ostatnie wyniki

Zarówno goście jak i gospodarze nadchodzącego starcia rozegrali już pierwsze mecze w 1 lidze po powrocie z przerwy zimowej.

Ostatnie mecze Skry Częstochowa

 • Chojniczanka – Skra Częstochowa 2:0
 • Skra Częstochowa – Odra Opole 1:3
 • Polonia Bytom – Skra Częstochowa 4:1

Ostatnie mecze ŁKS-u Łódź

 • ŁKS Łódź – GKS Tychy 1:1
 • ŁKS Łódź – Csikszereda 1:1
 • ŁKS Łódź – Tadżykistan U20 1:1

Skra Częstochowa – ŁKS Łódź bezpośrednie mecze

Już w niedzielę spotkanie pomiędzy Skrą Częstochowa a ŁKS-em Łódź. Będzie to 4, bezpośredni mecz tych drużyn. Oto wyniki innych pojedynków.

 • ŁKS Łódź – Skra Częstochowa 2:1
 • Skra Częstochowa – ŁKS Łódź 0:0
 • ŁKS Łódź – Skra Częstochowa 3:2

Do tej pory drużynie z Częstochowy nie udało się wygrać z ŁKS-em. Czy to wydarzy się w nadchodzący weekend?

Skra Częstochowa – ŁKS Łódź kursy bukmacherskie

Przedstawiliśmy powyżej nasze na starcie Skra Częstochowa – ŁKS Łódź typy. Podobnie jak my uważają również bukmacherzy, którzy w roli faworytów stawiają zespół gości. Spoglądając w ligowe statystyki nie można się temu dziwić.

 • Wygrana Skry Częstochowa: 5.50
 • Remis: 4.30
 • Wygrana ŁKS-u Łódź: 1.55

Gdzie oglądać Skra Częstochowa – ŁKS Łódź? Transmisja

Gdzie i o której Skra Częstochowa – ŁKS Łódź? Start starcia Dawida z Goliatem przewidziano na niedzielę, 19 lutego na godzinę 15:00. Transmisja z tego meczu dostępna będzie na platformie Polsat Box Go oraz w serwisie statscore po wykupieniu dostępu.