Skra Częstochowa – Widzew typy, transmisja i zapowiedź

Skra Częstochowa w roli gospodarza na stadionie w Łodzi podejmie Widzew. To spotkanie 27. kolejki Fortuna 1. Ligi.

Ciekawe typy przed meczem Skra Częstochowa – Widzew Łodź (10.04.2022)

Żeby zbytnio nie przedłużać, najpierw przedstawmy na Skra Częstochowa – Widzew typy, a później dokonajmy ich analizy.

Widzew z kolejnym zwycięstwem?

Nikt nie ukrywa, że to Widzew Łódź jest faworytem nadchodzącego spotkania. Skra Częstochowa spróbuje jednak popsuć im plany. Czy to się uda? Częstochowanie na wiosnę jeszcze nie wygrali w lidze, a rozegrali sześć spotkań. Dokładając do tego jesienną formę, oglądamy już 9 ligowych meczy Skry bez wygranej. “Owocuje” to tym, że Skra jest coraz niżej w ligowej hierarchi i niewykluczone, że ostatecznie będzie musiała bić się o utrzymanie. W tej chwili przewaga nad strefą spadkową to 9 punktów, ale do rozegrania pozostało jeszcze 8 spotkań.

skra częstochowa widzew typy

Widzew gra zdecydowanie lepiej, niż niedzielni rywale. Łodzianie są wiceliderem tabeli, ale muszą uważać. Lider z Legnicy odskoczył już znacznie, ale za łodzianami mocno zbroi się grupa pościgowa. To dlatego Widzewiacy za wszelką cenę będą chcieli dopisać do swojego konta trzy punkty. Widzew wygrał dwa ostatnie ligowe mecze, z GKS-em Katowice oraz GKS-em Tychy i tym samym zażegnał passę dwóch meczy bez ligowego zwycięstwa. Łodzianie chcą kontynuować dobrą passę.

Jak pokazują nasze na Skra Częstochowa – Widzew typy, uda im się to. Stawiamy na wygraną Widzewa, który nie dość, że jest w lepszej formie, to we wrześniu 2021 roku, rozgromił Skrę aż 4:0. Spoglądając w statystyki obu zespołów, można też wywnioskować, że to łodzianie otworzą wynik nadchodzącej konfrontacji. Widzew strzelał bowiem pierwszego gola aż w 6 z 10 ostatnich wyjazdowych spotkań w Fortuna 1. Lidze. Ciekawa statystyka, która znów może wziąć górę.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Widzew – Skra Częstochowa 4:0
 • Widzew – Skra Częstochowa 1:2
 • Skra Częstochowa – Widzew Łódź 1:0

Ostatnie mecze Skry Częstochowa

 • Skra Częstochowa – Chrobry Głogów 2:2
 • Arka – Skra Częstochowa 3:2
 • Raków – Skra Częstochowa 2:0

Ostatnie mecze Widzewa Łódź

 • GKS Katowice – Widzew 0:2
 • Widzew – GKS Tychy 2:1
 • Widzew – Odra Opole 0:1

Czy będzie z Skra Częstochowa – Widzew Łódź transmisja w telewizji?

Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że z meczu Skra Częstochowa – Widzew transmisja telewizyjna nie zostanie przeprowadzona. Spotkanie na żywo będzie można jednak oglądać za pośrednictwem platformy Polsat Box Go. Początek meczu zaplanowano na godzinę 15:00 (10 kwietnia 2022 roku). Ściskamy kciuki za solidną dawkę emocji i za to, żeby nasze Skra Częstochowa – Widzew typy się sprawdziły!

Ważne pytania przed meczem

 • Kto wygrał ostatnio?

Widzew pokonał Skrę aż 4:0.

 • Czy będzie transmisja?

Tylko na Polsat Box Go.

Zobacz typy na Radomiak – Jaga.