Śląsk – Legia typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (13.11.2022)

Trwa ostatnia kolejka rundy jesiennej PKO BP Ekstraklasy. Przygotowaliśmy na mecz Śląsk – Legia typy, które pomogą w obstawianiu.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (13.11.2022)

Spotkanie Śląsk Wrocław – Legia Warszawa to mecz uznanych w historii ekstraklasy klubów. Niestety jeden z nich w tym sezonie zawodzi oczekiwania swoich kibiców. Jaki wynik typujemy na niedzielne starcie? Nasze analizy znajdziecie poniżej.

slask - legia typy

Wrocławian w tym sezonie uznać można jako jedno z ligowych rozczarowań. W 16 meczach zdołali odnieść tylko 5 zwycięstw, dokładając do tego 5 remisów i 6 porażek. Taki bilans daje im 20 punktów i odległe, 12 miejsce w tabeli. Odmienna sytuacja panuje w Warszawie. Tylko 3 porażki w sezonie, 9 zwycięstw i 4 remisy sprawiają, że stołeczny klub zgromadził na swoim koncie 31 punktów i w klasyfikacji sezonu ustępuje tylko liderowi z Częstochowy.

Śląsk – Legia wyniki bezpośrednich meczów

  • Legia – Śląsk 1:0
  • Śląsk – Legia 1:0
  • Śląsk – Legia 0:1
  • Legia – Śląsk 2:1
  • Legia – Śląsk 2:0

Większość ostatnich bezpośrednich meczów tych drużyn były wyrównanymi spotkaniami w którym wynik oscylował w granicach remisu lub mecz kończył się wygraną którejś ze stron jednym golem.

Śląsk – Legia typy bukmacherskie

Naszym zdaniem niedzielny pojedynek nie będzie starciem do jednej bramki ale finalnie Legia Warszawa nie powinna mieć kłopotów z pokonaniem drużyny ze stolicy Dolnego Śląska. Spoglądając w statystyki widzimy, że stołeczny klub wygrał 3 z 5 ostatnich pojedynków ze Śląskiem, rozgrywanych we Wrocławiu. Kolejne nasze na potyczkę Śląsk – Legia typy to zdobycie 1 gola przez ekipę Śląska. Legioniści tracili gola jako pierwsi w 8 z 10 ostatnich wyjazdowych meczach w Ekstraklasie.

Śląsk – Legia kursy bukmacherskie

Analizując sytuację w tabeli jak i formę obydwu zespołów stawiamy na Legię. Tak myślą również bukmacherzy i według nich to klub z Warszawy jest faworytem tego starcia.

Śląsk – Legia gdzie oglądać?

Niedzielny mecz obejrzeć będzie można na antenie Canal+ 4K Ultra HD, Canal+ Premium i Canal+ Sport 3. Dodatkowo z meczu Śląsk – Legia transmisja w internecie dostępna będzie na platformach CANAL+ online, myCanal, Player.pl oraz Polsat Box Go.