Śląsk – Stal Mielec typy za darmo ✔️ 27 listopada 2021

Przed nami kolejne spotkanie w ramach PKO BP Ekstraklasy. We Wrocławiu odbędzie się pojedynek drużyn z górnej części tabeli. Specjalnie dla was przygotowaliśmy na mecz Śląsk – Stal Mielec typy, które pomogą w obstawieniu spotkania.

Najciekawsze typy przed meczem Śląsk – Stal Mielec

Poniżej przedstawimy trzy, opracowane przez nas przed pojedynkiem Śląsk – Stal Mielec typy. Uwzględniliśmy w nich wiele aspektów m. in. aktualną formę obydwu zespołów.

Śląsk - Stal Mielec typy

Obydwa zespoły zdobędą bramkę

Nie od dziś wiadomo, że kibice uwielbiają spotkania z duża ilością bramek. Naszym zdaniem w spotkaniu Śląsk – Stal Mielec obydwa zespoły zdobędą bramki. Na 10 ostatnich spotkań zespół z Wrocławia zdobywał gole w 8 meczach, mielczanie w 7 pojedynkach, ponadto 10 z 15 ostatnich spotkań w stolicy Dolnego Śląska kończyło się wynikiem, w którym obydwa zespoły strzelały do siatki rywala.

W spotkaniu padnie powyżej 2.5 gola

Czy będziemy świadkami wielu trafień? Spoglądając w statystyki wiele wskazuje, że jest to możliwe. Siedem ostatnich spotkań w Ekstraklasie, które rozgrywał Śląsk zakończyło się wynikiem ponad 2.5 bramek. Nieco inaczej sytuacja wygląda jeśli chodzi o mielczan. Na 10 ostatnich meczów rozegranych w najwyższej fazie rozgrywkowej, 6 zakończyło się z bilansem trafień powyżej 2.5.

Wygra Śląsk Wrocław lub Stal Mielec

Przedstawiliśmy wam nasze na potyczkę Śląsk – Stal Mielec typy co do bramek. Uważamy, że mecz nie zakończy się remisem. Nie umiemy jednak wskazać zdecydowanego faworyta pojedynku. Na 15 ostatnich rozegranych spotkań w Ekstraklasie Śląsk nie zremisował 9-krotnie.

Czy Śląsk pokona Stal, a może to goście stawią opór?

Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Z pewnością kibice, którzy wybiorą się na stadion lub zasiądą przed telewizorami nie będą się nudzić. Podopieczni Jacka Magiery w 6 ostatnich spotkaniach przegrywali 4-krotnie i przeżywają najtrudniejszy okres w tym sezonie. Wrocławianie i mielczanie mają tyle samo punktów w ligowej tabeli i ewentualna wygrana którejś z drużyn powiększy przewagę nad rywalem.

Sytuacja kadrowa przed Śląsk Wrocław – Stal Mielec

Obydwaj trenerzy staną przed trudnym zadaniem, by na spotkanie Śląsk – Stal Mielec składy wyjściowe był jak najmocniejsze. W gorszej sytuacji wydaje się być Jacek Magiera. W jego ekipie zabraknie kontuzjowanych Hyjeka, Praszelika, Tamasa i przede wszystkim pauzującego za kartki Erika Exposito. Trener Adam Majewski nie będzie mógł skorzystać z usług Budzińskiego i Domańskiego, którzy leczą urazy.

Ostatnie wyniki

Jak już pisaliśmy wyżej, Śląsk znajduje się w kryzysie. Pięć ostatnich pojedynków wrocławian to tylko jedno zwycięstwo, jeden remis i aż 3 porażki. Cztery remisy i zwycięstwo to bilans ostatnich meczów mielczan. Do tej pory zespoły spotkały się tylko 2-krotnie (2 remisy: 0:0 i 1:1).

Kto przeprowadzi transmisję ze spotkania Śląsk – Stal Mielec?

Wszyscy kibice, którzy nie będą mogli dotrzeć na wrocławski stadion będą mogli obejrzeć to spotkanie w Canal+ Sport lub Canal+ Sport 3. Standardowo dostępna będzie również z pojedynku Śląsk – Stal Mielec transmisja online. Witryny, które pokażą spotkanie to nc+ Go, Polsat Box Go, player.pl oraz Canal+ Online. Początek spotkania o 15:00.

Gdzie znaleźć najlepsze na mecz Śląsk – Stal Mielec kursy?

Jeśli uważacie, że przedstawione przez nas typy mają szansę się sprawdzić warto to wykorzystać. Według nas najlepsze na pojedynek Śląsk – Stal Mielec kursy znajdziecie w STS, Betclic i LVBet, które wymieniliśmy wyżej.

Najczęściej zadawane pytania w kontekście spotkania

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Do tej pory drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie i za każdym razem padał wynik remisowy.

  • Kto nie zagra?

W drużynie Śląska zabraknie kontuzjowanych Hyjeka, Praszelika i Tamasa i pauzującego za kartki Exposito. Z ekipą Stali Mielec do Wrocławia nie przyjadą leczący urazy Budziński i Domański.