Śląsk – Widzew typy i kursy bukmacherów na mecz (06.08)

W sobotni wieczór w stolicy Dolnego Śląska będziemy świadkami kolejnego pojedynku w ramach PKO BP Ekstraklasy. Poniżej przedstawimy najciekawsze na pojedynek Śląsk – Widzew kursy bukmacherów oraz podamy swoje typy.

Śląsk – Widzew typy naszej redakcji i analiza ligowych statystyk

We Wrocławiu czeka na nas pojedynek drużyn ze środka tabeli PKO BP Ekstraklasy. Beniaminka z Łodzi czeka nie lada wyzwanie. Śląsk mimo słabych wyników w ubiegłym sezonie wciąż jest groźnym zespołem. Poniżej znajdziesz nasze na pojedynek Śląsk – Widzew typy. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Czy beniaminka z Łodzi stać na niespodziankę w sobotnim spotkaniu?

Dla wszystkich, którzy chcieliby złożyć na mecz Śląsk – Widzew zakłady przygotowaliśmy garść statystyk, które będą mogły pomóc w obstawianiu. Widzewiacy po wielu latach z problemami wracają do najwyższej klasy rozgrywkowej. Czy w spotkaniu we Wrocławiu odniosą kolejne zwycięstwo w tym sezonie?

slask - widzew typy

Drużyna prowadzona przez Ivana Djurdjevia z pewnością chciałaby zaliczyć lepszy ligowy sezon niż poprzedni. Do tej pory w 3 spotkaniach zdobyli 4 punkty (bilans 1/1/1 i 7 miejsce). Widzewiacy po powrocie do Ekstraklasy zaliczyli jedno zwycięstwo i dwie porażki co daje 11 pozycję w tabeli. Mimo atutu własnego boiska, według nas drużyna Śląska nie będzie miała łatwej przeprawy. My stawiamy w roli faworytów drużynę łódzkiego Widzewa. Spoglądając w statystki ich wyników zauważamy, że zespół Janusza Niedźwiedzia wygrał 6 z ostatnich 10 pojedynków rozgrywanych na wyjeździe. Kolejne nasze na pojedynek Śląsk – Widzew typy to strzelenie goli przez obydwa zespoły. Widząc historię wyników wrocławian widzimy, że taki scenariusz miał miejsce w 12 z 15 ostatnich meczów.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Widzew – Śląsk 2:0
  • Widzew – Śląsk 1:2
  • Śląsk – Widzew 1:0

Przez perturbacje, które przez lata dotykały łódzki zespół, pojedynki Śląsk Wrocław – Widzew Łódź odbywały się przed 2014 rokiem (za wyjątkiem spotkania Pucharu Polski z 2019 roku). Większość z ostatnich pojedynków padło łupem wrocławian.

Ostatnie mecze Śląska

  • Korona – Śląsk 3:1
  • Śląsk – Pogoń 2:1
  • Zagłębie Lubin – Śląsk 0:0

Wrocławianie w tym sezonie zdobyli 4 punkty w 3 spotkaniach. Pozwala to mieć nadzieję na lepszy końcowy rezultat niż w poprzednim sezonie.

Ostatnie mecze Widzewa

  • Widzew – Lechia 2:3
  • Jagiellonia – Widzew 0:2
  • Pogoń – Widzew 2:1

Widzewiacy wygrali w tym sezonie pojedynek w Białymstoku. Dwa mecze, w których polegli rozegrali z niesamowicie trudnymi rywalami.

O której początek spotkania we Wrocławiu?

Pierwszy gwizdek arbitra na stadionie we Wrocławiu 6 sierpnia o godzinie 20:00.

Śląsk – Widzew gdzie obejrzeć mecz w TV oraz internecie?

Pojedynek we Wrocławiu transmitowany będzie w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD. Dodatkowo transmisja dostępna będzie w internecie na platformach myCanal, CANAL+ online, Player.pl czy Polsat Box Go.