Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze typy, kursy i zakłady bukmacherskie

W ostatnim spotkaniu PKO BP Ekstraklasy zespół ze stolicy Dolnego Śląska będzie chciał pokazać się z dobrej strony i w dobry sposób zakończyć ten nieudany sezon.

Najlepsze typy na potyczkę Śląsk – Górnik Zabrze (21.05.2022)

Przygotowaliśmy specjalne na mecz Śląsk – Górnik Zabrze typy, które pomogą w obstawianiu.

Pora na końcowe rozstrzygnięcia. Czy Górnikowi uda się jeszcze awansować w tabeli?

Przeanalizowaliśmy oferty kilku bukmacherów i przedstawiamy najlepsze przed pojedynkiem Śląsk – Górnik Zabrze kursy. Uważamy, że są one bardzo atrakcyjne i warto postawić takie zakłady. Sezon 2021/2022 dobiega końca. Dla jednych był on owocny w wiele sukcesów inni z pewnością chcą już o nim zapomnieć. Do grona tych drugich z dużą dozą prawdopodobieństwa zaliczyć się będą mogli gracze Śląska Wrocław. Podopieczni trenera Piotra Tworka do ostatnich kolejek walczyli o utrzymanie, zapewniając sobie je w końcowej fazie rozgrywek. W ligowej tabeli wyprzedzili tylko Wisłę Kraków, Termalicę oraz Górnika Łęczna. Ostatnie zwycięstwo w ramach rozgrywek Ekstraklasy wrocławianie odnieśli w połowie marca.

śląsk górnik zabrze typy

Piłkarze reprezentujący zespół Górnika mają więcej powodów do radości. Przed ostatnią kolejka zajmują dobre, 9 miejsce z szansami nawet na miejsce 6 przy sprzyjających wynikach na innych obiektach. Zespoły te mierzyły się między ze sobą wielokrotnie (ostatnie wyniki to najczęściej rezultaty remisowe).

Czy zespół z Dolnego Śląska godnie pożegna się ze swoją publicznością w sezonie 2021/2022? Nasze przed meczem Śląsk – Górnik Zabrze typy co do końcowego wyniku to rezultat remisowy. Uargumentowania tego typu szukać można w statystykach. W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach, rozegranych między Śląskiem a Górnikiem aż 6-krotnie padł wynik remisowy. Uważamy również, że obydwa zespoły trafią do siatki przeciwników. Taka sytuacja miała miejsce w 10 z 15 ostatnich spotkań Górnika Zabrze.

Poniżej prezentujemy tabelę ostatnich wyników drużyn

Ostatnie bezpośrednie spotkania

 • Górnik Zabrze – Śląsk 3:1
 • Górnik Zabrze – Śląsk 1:1
 • Śląsk – Górnik Zabrze 0:0

Ostatnie mecze Śląska Wrocław

 • Stal Mielec – Śląsk 1:1
 • Śląsk – Pogoń 1:1
 • Jagiellonia – Śląsk 1:1

Ostatnie mecze Górnika Zabrze

 • Górnik Zabrze – Górnik Łęczna 4:2
 • Legia – Górnik Zabrze 5:3
 • Górnik Zabrze – Radomiak 0:0

Sytuacja kadrowa przed sobotnim spotkaniem

Wszyscy, którzy chcieliby postawić na mecz Śląsk – Górnik Zabrze zakłady z pewnością są zainteresowani kontuzjami w zespołach, które mogą wpłynąć na końcowy wynik. W drużynie gospodarzy zabraknie leczących urazy Gretarssona i Bejgera oraz pauzującego za czerwoną kartkę Garcii. Trener Jan Urban nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Gryszkiewicza, Sobczyka, Stalmacha i Wojtuszka

Transmisja pojedynku Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze

Pierwszy gwizdek w stolicy Dolnego Śląska w sobotę o godzinie 17:30. Z meczu Śląsk – Górnik Zabrze transmisja dostępna będzie w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport oraz na platformach Player.pl i CANAL+ online.

FAQ

 • Kto jest faworytem?

Nasze na pojedynek Śląsk – Górnik Zabrze typy to remis po 90 minutach.

 • Kto nie zagra?

W spotkaniu nie zagrają Gretarsson, Bejger, Garcia oraz Gryszkiewicz, Sobczyk, Stalmach i Wojtuszek.