Śląsk Wrocław – Lech Poznań typy i kursy (20.08.2023)

Przed nami ciekawie zapowiadający się mecz w ramach PKO BP Ekstraklasy. W piątej kolejce dojdzie do starcia Śląsk Wrocław – Lech Poznań. Przed tym pojedynkiem mamy dla was Śląsk Wrocław – Lech Poznań typy. 

Śląsk Wrocław – Lech Poznań typy i przewidywania

Pora napisać nieco więcej, dlaczego podsuwamy wam takie, a nie inne Śląsk Wrocław – Lech Poznań typy na mecz na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Nade wszystko triumf Śląska przewidujemy z uwagi na fakt, że ta drużyna dobrze radziła sobie w poprzednich starciach z Kolejarzem.

Śląsk Wrocław - Lech Poznań typy

Śląsk wygrał trzy ostatnie bezpośrednie pojedynki z poznańską Lokomotywą. Uważamy, że jest to bardzo ważna statystyka. Ważna i wymowna. Wyraźnie pokazuje, że wrocławianie mają patent na pokonywanie ekipy ze stolicy Wielkopolski.

Prognozujemy także, że pierwszego gola w tym spotkaniu zdobędzie zespół gospodarzy. W tym przypadku na uwadze mamy choćby to, że Lech stracił pierwszego gola w trzech z ostatnich pięciu meczów przeciwko Śląskowi Wrocław. Jesteśmy niemal przekonani, że tym razem może być podobnie. Są na to spore szanse.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań ostatnie wyniki

Jak ostatnimi czasy w rozgrywkach PKO Ekstraklasy sprawowały się te dwie ekipy? Rzućmy okiem na wyniki Śląska oraz Lecha.

Ostatnie mecze Śląska Wrocław

 • Stal Mielec – Śląsk Wrocław 3:1
 • Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 1:2
 • Korona Kielce – Śląsk Wrocław 1:1

Ostatnie mecze Lecha Poznań

 • Zagłębie Lubin – Lech Poznań 1:1
 • Lech Poznań – Radomiak Radom 2:0
 • Piast Gliwice – Lech Poznań 1:2

Śląsk Wrocław – Lech Poznań bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te drużyny mierzyły się 26 lutego 2023 roku. Wtedy Śląsk Wrocław okazał się lepszy od Lecha Poznań.

 • Śląsk Wrocław – Lech Poznań 2:1
 • Lech Poznań – Śląsk Wrocław 1:3
 • Lech Poznań – Śląsk Wrocław 0:1

Wcześniej również górą był wrocławski Śląsk. 19 października 2022 roku wrocławianie rozprawili się z Lechem Poznań 3:1. 14 sierpnia 2022 roku było zaś 1:0 dla Śląska.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań kursy bukmacherskie

Znacie już nasze Śląsk Wrocław – Lech Poznań typy. Czas więc sprawdzić jeszcze, co w kontekście tego pojedynku przewidują bukmacherzy. Oni w roli faworyta stawiają zespół ze stolicy Wielkopolski.

 • Wygrana Śląska Wrocław: 2,60
 • Remis: 3,55
 • Wygrana Lecha Poznań: 1,85

Gdzie oglądać Śląsk Wrocław – Lech Poznań? Transmisja

Warto zapisać sobie termin pojedynku w ramach piątej kolejki PKO BP Ekstraklasy na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu. Mecz Śląska z Lechem odbędzie się 20 sierpnia 2023 roku. O której Śląsk Wrocław – Lech Poznań początek rywalizacji? Spotkanie ruszy o godzinie 17:30.

Oczywiście wrocławsko-poznańska konfrontacja będzie transmitowana. To spotkanie będzie można obejrzeć w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

A gdzie dostępny będzie internetowy przekaz live? Stream udostępniony zostanie za pośrednictwem aplikacji Canal+ online. Dzięki niej mecze można oglądać na nowoczesnych telewizorach, komputerach, smartfonach, a także tabletach.