Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź typy i kursy bukmacherskie (5.11.2023)

W czternastej kolejce PKO BP Ekstraklasy dojdzie do starcia Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź. Z tej okazji przedstawiamy wam ciekawe Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź typy. Niewątpliwie warto się z nimi zapoznać. Co przeczuwamy w kontekście tego meczu?

Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź typy bukmacherskie

Już wiecie, jak przedstawiają się nasze Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź typy. Czas teraz wyjaśnić, skąd takie, a nie inne przewidywania. Zanim jednak do tego przejdziemy, musimy zajrzeć do ligowej tabeli. Jak stoją notowania ekip z Wrocławia oraz Łodzi?

Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź typy

Śląsk Wrocław znajduje się na pierwszym miejscu. Wrocławianie na razie wywalczyli 27 punktów. To efekt ośmiu zwycięstw, trzech remisów oraz dwóch porażek. Śląsk na pewno może być zadowolony z dotychczasowych efektów swoich boiskowych starań.

Znacznie gorzej sprawował się do tej pory ŁKS Łódź. Ten zespół zamyka tabelę PKO BP Ekstraklasy – na koncie ma tylko siedem punktów. Dwukrotnie wygrywał, raz zremisował i poniósł dziesięć porażek.

Czas omówić typy. Uważamy, że Śląsk Wrocław wygra to spotkanie. Choćby tabela ligowa podpowiada, że wrocławianie są murowanym faworytem. Warto jednak również zauważyć, że wrocławianie wygrali cztery z ostatnich pięciu bezpośrednich starć z ŁKS-em Łódź.

Uważamy również, że pierwszego gola strzeli Śląsk Wrocław. To dlatego, że ŁKS stracił premierową bramkę w trzech z ostatnich meczów wyjazdowych.

Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź kursy bukmacherskie

Jak przedstawiają się kursy bukmacherskie? Na wygraną Śląska Wrocław jest to 1,72, na remis – 3,80, a na wygraną ŁKS-u Łódź – 4,85.

Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch ekip miał miejsce 16 sierpnia 2020 roku. Wówczas emocji absolutnie nie zabrakło. Po dogrywce było 2:2, więc zadecydowały rzuty karne, które wygrał ŁKS. Wcześniej Śląsk pokonywał łodzian 4:0 oraz 1:0.

A jakimi wynikami kończyły się poprzednie ekstraklasowe mecze tych drużyn? ŁKS ma za sobą trzy porażki z rzędu – z Górnikiem Zabrze 0:5, Lechem Poznań 1:3, a także z Radomiakiem Radom 0:3.

Śląsk Wrocław natomiast notował wzloty i delikatne upadki – remisował z Ruchem Chorzów 2:2 i z Górnikiem Zabrze 1:1, a także pokonał Legię Warszawa 4:0.

Gdzie oglądać Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź? Transmisja i godzina

Kiedy odbędzie się mecz Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź? Ten pojedynek dojdzie do skutku w ramach czternastej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Początek rywalizacji zaplanowany został na godzinę 12:30. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Bezpośrednia transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

Ale to nie wszystko! Rywalizację będzie można śledzić bowiem również za pośrednictwem platformy Canal+ online. Dzięki wykorzystaniu tego rozwiązania mecz Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź obejrzysz przez internet na takich urządzeniach jak nowoczesne telewizory, smartfony oraz tablety i komputery. Śmiało można zatem stwierdzić, że możliwości jest naprawdę sporo.