Śląsk Wrocław – Radomiak typy i kursy (18.05.2024)

Czas na polskie, ligowe podwórko. Wykorzystaj przedstawione w tym tekście, moje na starcie Śląsk Wrocław – Radomiak typy.

Śląsk Wrocław – Radomiak typy bukmacherskie

Kolejne mecze przed nami. Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek nie ma już miejsca na potknięcia. W trzydziestej trzeciej serii gier sezonu 2023/2024 w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy wciąż walczący o mistrzowski tytuł zespół z Dolnego Śląska podejmie na własnym obiekcie piłkarzy z Radomia, którzy wciąż nie są na sto procent pewni swojego ligowego bytu. Moje na pojedynek Śląsk Wrocław – Radomiak typy wybrałem po analizie statystyk z minionych meczów jak i bezpośrednich starć.

Śląsk Wrocław - Radomiak typy

Zespół Śląska Wrocław zalicza absolutnie fantastyczny sezon. Ekipa, która w ubiegłej kampanii heroicznie walczyła o ligowy byt w tym roku bije się o mistrzowskie trofeum. Po trzydziestu dwóch kolejkach zawodnicy Jacka Magiery legitymują się bilansem szesnastu zwycięstw, dziewięciu remisów i siedmiu porażek. Z dorobkiem pięćdziesięciu siedmiu punktów Wrocławianie zajmują miejsce wicelidera rozgrywek ze startą tylko dwóch oczek do prowadzącej Jagiellonii Białystok.

Gorsze humory panują w Radomiu. Miejscowy Radomiak w ostatnim czasie zanotował kilka porażek czym znacznie utrudnił sobie walkę o ligowy byt. Podopieczni Macieja Kędziorka czują na plecach oddech rywali. Do tej pory zanotowali oni dziesięć zwycięstw, osiem remisów i czternaście porażek. Zgromadzone trzydzieści osiem oczek dają im dwunastą lokatę z przewagą sześciu punktów nad miejscem w strefie spadkowej.

Według mnie sobotni pojedynek w stolicy Dolnego Śląska zakończy się pewnym zwycięstwem gospodarzy. Są oni w tej chwili zdecydowanie lepszym zespołem- piłkarze Radomiaka przegrali cztery z pięciu ostatnich pojedynków w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. Drugi mój typ to gole dla obydwu zespołów. Spoglądając w statystyki zauważyć można, że taka sytuacja miała miejsce w pięciu ostatnich starciach Śląska przed własną publicznością.

Śląsk Wrocław – Radomiak kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem bukmacherów w sobotniej potyczce jest ekipa gospodarzy. W Fortunie kurs na ich triumf to 1.90 na remis 3.45 a na zwycięstwo piłkarzy z Radomia 4.10.

Śląsk Wrocław – Radomiak bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W ostatnich ligowych spotkaniach piłkarze Jacka Magiery zanotowali porażkę Ruchem Chorzów (2:3) oraz dwa zwycięstwa: z ŁKS-em Łódź (2:1) i Cracovią (4:0). Radomiak poza sensacyjną wygraną z Legią w Warszawie (3:0) zanotował porażki z Zagłębiem Lubin (3:4) i Ruchem Chorzów (0:2). W trzech ostatnich pojedynkach bezpośrednich dwukrotnie wygrywali zawodnicy z Radomia (2:0 i 1:0) a raz Śląsk Wrocław (1:0).

Gdzie oglądać Śląsk Wrocław – Radomiak? Transmisja i godzina

Spotkanie we Wrocławiu rozpocznie się w sobotę, 18 maja o godzinie 17:30. Obejrzeć je będzie można w Canal+ Sport 3 a także na internetowej platformie CANAL+ online, którą polecam oraz w player.pl, myCanal i Polsat Box Go.