Slavia – Feyenoord typy, kursy, analiza 14/04/2022

Podczas pierwszego meczu na legendarnym De Kuip żadna ze stron nie zdołała przechylić szali tej rywalizacji na swoją korzyść. Komu ta sztuka uda się podczas rewanżu? Slavia – Feyenoord typy, kursy, analiza. Serdecznie zapraszamy.

Slavia – Feyenoord typy warte uwagi

Oto kilka naszych najciekawszych bukmacherskich propozycji:

Powyżej 2.5 bramki

Wniosek po analizie historii bezpośrednich starć pomiędzy obiema ekipami? Często padała w nich dość znacząca ilość goli. Tym razem może być podobnie, gdyż pierwsza odsłona tego dwumeczu nie zbliżyła do awansu żadnej ze stron. Mobilizacja przed rewanżem będzie zatem ogromna.

Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Druga z propozycji zawartych w akapicie Slavia – Feyenoord typy warte uwagi będzie dotyczyć rzutów rożnych. Powód jest prosty. Obydwie drużyny bardzo często wykonują te stałe fragmenty gry. Szczególnie w oczy rzuca się ligowa średnia ekipy z De Kuip oscylująca wokół siedmiu kornerów. Przełożenie tego na zmagania pucharowe będzie raczej przysłowiową bułką z masłem.

Kokcu bądź Linssen zdobędą bramkę

Wymieniona dwójka zaliczyła ostatnimi czasy kilka naprawdę dobrych występów. Młody Orkun Kokcu urodzony w holenderskim Haarlem zanotował w dwóch poprzednich meczach dwie bramki. Jednym z tych spotkań był pojedynek przeciwko Slavii. Uważamy, że powtórzenie tego wyczynu nie powinno stanowić dla niego zbytniego problemu. Niewykluczone, że do siatki prażan trafi także Linssen. Wszak nie bez powodu jest przecież drugim najlepszym strzelcem w zespole.

slavia feyenoord typy

Gdyby lektura tego artykułu nie była dla Was wystarczająca, to zachęcamy także do rzucenia okiem na tekst, w którym to przyjrzeliśmy się nieco bliżej potyczce AS Romy z norweskim Bodo/Glimt.

Slavia – Feyenoord kursy

Jesteście ciekawi, jak przedstawiają się kursy bukmacherskie na tę potyczkę? Oto krótka ściągawka:

Bukmacher Slavia Remis Feyenoord
Fortuna 2.73 3.70 2.47
STS 2.65 3.55 2.55
LVBET 2.70 3.50 2.45
Betclic 2.75 3.60 2.46
forBET 2.75 3.60 2.46

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Stwierdzenie, jakoby Slavia oraz Feyenoord były ostatnio w stabilnej i wysokiej formie byłoby stwierdzeniem zdecydowanie na wyrost. Nie wierzycie? No to spójrzcie na dane zawarte w niniejszym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Feyenoord – Slavia 3:3 (7 kwietnia 2022)
Slavia – Feyenoord  2:2 (25 listopada 2021)
Feyenoord – Slavia 2:1 (30 września 2021)
5 ostatnich spotkań Slavii
Slavia – Pardubice 4:0
Feyenoord – Slavia 3:3
Pilzno – Slavia 1:1
Slavia – Czeskie Budziejowice 1:0

LASK – Slavia 4:3
5 ostatnich spotkań Feyenoordu
Heracles – Feyenoord 1:4
Feyenoord – Slavia 3:3
Feyenoord – Willem II 2:0
Feyenoord – Waalwijk 3:3
Ajax – Feyenoord 3:2

Slavia – Feyenoord prognozy

Zdania co do kondycji czeskiego futbolu są podzielone. Jedni twierdzą, że z roku na rok poziom tamtejszej ligi rośnie, a inni są zdania, że po gwałtownym wzroście nasi południowo-zachodni sąsiedzi muszą mierzyć się ze stagnacją. Bez względu na to, która z tych wersji jest prawdziwa, trzeba przyznać otwarcie, że jesteśmy za nimi daleko w tyle. Przy odrobinie szczęścia Slavia może nawet znaleźć się w najlepszej czwórce Ligi Konferencji podczas pierwszej edycji tych rozgrywek. Czy Feyenoord powinien się obawiać o swoją dalszą grę? Naszym skromnym zdaniem zdecydowanie tak.

Slavia – Feyenoord pytania od użytkowników

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Slavia Praga – Feyenoord Rotterdam?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Sinobo Stadium w Pradze.

  • Kto jest faworytem tej potyczki? 

Wydaje się, że zdecydowanie więcej atutów po swojej stronie mają zawodnicy Feyenoordu. To oni powinni uzyskać awans do dalszej fazy rozgrywek.