Słowaczki bezlitosne dla bialczanek

Słowaczki bezlitosne dla bialczanek

Gole Patricii Hmirovej, Stanislavy Liskovej i Lucii Suskovej zapewniły piłkarkom nożnym Czarnych Sosnowiec zwycięstwo nad AZS PSW Biała Podlaska. Po bramkach Słowaczek ekipa z południa kraju pokonała drużynę z województwa lubelskiego 3:1.

KOMENTARZ TRENERA

Michał Kwiecień:Cieszymy się, że zmierzyliśmy się z bardzo silnym rywalem i aktualnie trzecią drużyną Ekstraligi. W pierwszej połowie chcieliśmy zagrać bardzo odważnie. Dwa gole straciliśmy w prosty sposób, ale chcieliśmy mieć obraz tego, na co możemy sobie pozwolić grając tak odważnie w meczach o punkty. Musimy wyciągnąć wnioski i poprawić pewne niuanse. Lewoskrzydłowa, którą ostatnio testowaliśmy, to Zarina Kapustina. Sprawa jej pozyskania jest w toku, czekamy na dokumenty. Sprawdzana wcześniej obrończyni załatwia swoje sprawy na Białorusi i na uczelni. Ten temat jest bardziej skomplikowany, ale w trakcie.

NASTĘPNY SPARING

AZS PSW swój kolejny sparing rozegra 4 marca (godzina w trakcie ustalania). W Białej Podlaskiej rywalem podopiecznych Michała Kwietnia będą Stomilanki Olsztyn.

Czarni Sosnowiec – AZS PSW Biała Podlaska 3:1 (2:0)
Bramki: Patricia Hmirova 3′, Stanislava Liskova 7′, Lucia Suskova 56′ – Ewa Cieśla 73′

AZS PSW: Gocel – Sosnowska, Bosak, Edel, Niedbała (58′ Kozlynets) – Gąsieniec, Kuciewicz, Cieśla, Lefeld, Kapustina – Dranouskaya (62′ Mikołajczak).

fot. Monika Sidorowska