Snajper Motoru w Stali Kraśnik? Niebiesko-żółci gromią w sparingu

IV-ligowy Alit Ożarów nie okazał się zbyt wymagającym rywalem dla piłkarzy Stali Kraśnik. Rywal z województwa świętokrzyskiego przegrał z niebiesko-żółtymi aż 2:7! Dwa gole dla ekipy Daniela Szewca zdobył… Filip Drozd.

KOMENTARZ TRENERA

Daniel Szewc:Myślę, że ten sparing był pożyteczny. Ostatnie trzy dni były intensywne, weszliśmy w zajęcia mocnym akcentem. Rywal zaskoczył na minus, bo nie był zbyt wymagający i nie stworzył sobie za wiele okazji do zdobycia goli. Mogliśmy pobiegać i pobawić się piłką. Oczekiwałem więcej po tym spotkaniu, ale przeciwnik nie okazał się zbyt mocny. 

ZAWODNICY TESTOWANI

W sparingu z Alitem Ożarów zaprezentowali się m.in. doskonale znani w Kraśniku Kamil Dydo (Orzeł Urzędów) czy Grzegorz Leziak (Unia Wilkołaz). – Sprawdzaliśmy też młodego chłopaka, który trenuje z nami od piątku. To zawodnik, który grał w niższych ligach. Chcemy mu się przyjrzeć, w poniedziałek ma stawić się na kolejnych zajęciach – mówi Daniel Szewc. W barwach Stali Kraśnik wystąpił także… Filip Drozd. – Czy Filip zagrał gościnnie? Chciałbym powiedzieć, że jest szansa, że zostanie z nami, ale wiem, że wybiera się do drużyny II-ligowej. Ciężki temat… Gdyby była szansa go pozyskać, byłbym wniebowzięty – ekscytuje się trener.

NASTĘPNY SPARING

Stal Kraśnik swój kolejny sparing rozegra 16 lipca o godzinie 12:00. Rywalem niebiesko-żółtych będą juniorzy starsi Motoru Lublin.

Alit Ożarów – Stal Kraśnik 2:7 (0:4)
Bramki dla Stali: Filip Drozd x2, Dawid Szczuka x2, Arkadiusz Maj, Mateusz Kalisz, zawodnik testowany

Stal: Kasperek – Gajewski (46′ Leziak), Pluder (46′ Orzeł), Pietroń, Dydo (46′ Chomczyk), Szczuka, Matysiak, Skrzyński (60′ zawodnik testowany), Szewc (46′ Kalisz), Maj (60′ Koneczny), Drozd (46′ Zieliński).

0 0 votes
Article Rating