Southampton – Arsenal typy, kursy, zakłady 16/04/2022

Czarna seria Świętych trwa już od kilku dobrych tygodni. Nie najlepszy okres mają jednak za sobą także Kanonierzy. Czy uda im się powrócić na zwycięskie tory właśnie podczas starcia z ekipą The Saints? Southampton – Arsenal typy, kursy, zakłady.

Southampton – Arsenal typy warte uwagi

Oto trzy najciekawsze Southampton – Arsenal typy:

Arsenal wygra przynajmniej jedną połowę

The Gunners i czwarta lokata w Premier League to niemal nierozerwalny duet. Wiele wskazuje na to, że o podobny rezultat zespół z północnej części Londynu będzie musiał walczyć także w bieżącej kampanii. Na to musi się jednakże złożyć co najmniej kilka różnych spraw, a tą niemal najistotniejszą jest zwycięstwo podczas batalii z Southampton. Nie jesteśmy 100% pewni, czy uda im się tego dokonać, aczkolwiek pokonanie gospodarzy w choćby jednej z połów tej potyczki już na pewno leży w ich zasięgu. Ku temu nie mamy akurat najmniejszych wątpliwości.

Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Doskonale znany Wam zakład wraz z niemal nieodłączną linią dziesięciu kornerów po raz kolejny pojawia się w naszych bukmacherskich propozycjach. Czy jest to zasadne? Ależ oczywiście! Southampton to czwarta drużyna w zestawieniu obejmującym zespoły najczęściej ekspediujące piłkę wprost z narożnika boiska. Średnia Arsenalu również jawi się jako dość wysoka. Jesteśmy więc niemal przekonani, że wykonanie dziesięciu rzutów rożnych nie sprawi im najmniejszych problemów.

 

southampton arsenal typy

Pamiętajcie, że na łamach Lubsport przeczytacie o każdym spotkaniu trwającej kolejki angielskiej ekstraklasy. W ostatnim tekście zgłębiliście np. nieco mocniej tematykę rywalizacji pomiędzy Manchesterem United a Norwich.

Southampton – Arsenal kursy

Trzeba przyznać, że kurs na zwycięstwo Kanonierów wygląda bardzo zachęcająco. Pytanie tylko, czy w tym konkretnym przypadku jest on warty ryzyka.

Bukmacher Southampton Remis Arsenal
Fortuna 3.65 3.72 2.02
STS 3.75 3.50 1.94
LVBET 3.90 3.70 1.95
Betclic 3.85 3.75 1.98
forBET 3.85 3.75 1.98

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Bardzo ważnym elementem każdej dobrze wykonanej analizy jest weryfikacja aktualnej formy drużyn. W celu dokonania takiej czynności warto skorzystać z naszej legendarnej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Arsenal – Southampton 3:0 (11 grudnia 2021)
Southampton – Arsenal 1:3 (26 stycznia 2021)
Southampton – Arsenal 1:0 (23 stycznia 2021)
5 ostatnich spotkań Southampton
Southampton – Chelsea 0:6
Leeds – Southampton 1:1
Southampton – Man City 1:4
Southampton – Watford 1:2

Southampton – Newcastle 1:2
5 ostatnich spotkań Arsenalu
Arsenal – Brighton 1:2
Crystal Palace – Arsenal 3:0
Arsenal – Brentford 2 4:1
Aston Villa – Arsenal 0:1
Arsenal – Liverpool 0:2

Southampton – Arsenal prognozy

Ostatni mecz wygrany dokładnie 5 marca nie jest zbyt dobrą prognozą dla ekipy gospodarzy. Najwyższa pora na powrót do dyspozycji, jaką udawało im się prezentować chociażby jeszcze miesiąc wcześniej. Arsenal jest co prawda wymagającym przeciwnikiem, ale nie należy na pewno do takich, których nie można byłoby pokonać. Czy Święci są tego świadomi i tym samym podejmą próbę sprawienia niespodzianki? Czas pokaże.

Southampton – Arsenal pytania od użytkowników

  • Gdzie obejrzeć Southampton – Arsenal?

Transmisja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na antenie stacji Canal + Premium.

  • Kto jest faworytem tej potyczki? 

Zdaje się, że nieco większe szanse na zwycięstwo mają podopieczni Mikela Artety. To jednak tylko teoria. W praktyce może być zupełnie inaczej.