Southampton – Chelsea typy, kursy, zapowiedź 09/04/2022

Po dobrej dyspozycji Świętych nie ma już w zasadzie śladu. Czy oznacza to zatem, że podopieczni Thomasa Tuchela bezproblemowo ich pokonają? Spróbujmy się nad tym wspólnie zastanowić. Southampton – Chelsea typy, kursy, zapowiedź.

Southampton – Chelsea typy warte uwagi

Jeśli nie macie pomysłu na ciekawe zakłady związane z tym pojedynkiem, to jak zawsze możecie skorzystać kilku naszych propozycji:

Chelsea wygra całe spotkanie

O ile porażkę z Królewskimi można sobie jakoś wytłumaczyć, o tyle sromotną przegraną z Brentford już zdecydowanie nie. Pora zatem na zmazanie tej wstydliwej plamy i zaaplikowanie rywalom co najmniej kilku trafień. Miejmy nadzieję, że Kai Havertz i spółka sprostają powierzonemu zadaniu.

Obie drużyny zdobędą bramkę

Mimo braku wygranej w każdym z pięciu ostatnich meczów, Święci niemal w każdym z tych starć potrafili znaleźć drogę do bramki rywali. Jak wiemy, ostatecznie tylko w jednym przypadku przyniosło to zdobycz punktową, jednakże ostatnie co można byłoby im zarzucić, to brak determinacji. Uważamy, że z podobnym scenariuszem możemy spotkać się podczas sobotniej batalii z The Blues. Londyńczycy są co prawda faworytami tych zmagań, jednak sama wygrana nie przyjdzie im raczej tak łatwo, jak wielu mogłoby się wydawać.

Powyżej 9.5 rzutu rożnego

6.40 oraz 6.55. Dokładnie taką średnią z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku mogą pochwalić się w tej chwili Southampton oraz Chelsea. Mowa rzecz jasna o średniej dotyczącej liczby kornerów w przeliczeniu na jedno spotkanie. Jeśli obu ekipom udałoby się utrzymać tę tendencję, to pozytywne rozstrzygnięcie naszej propozycji jest niemal pewne.

southampton chelsea typy

Także inna z londyńskich drużyn rozgrywa podczas tej serii gier naprawdę interesujące spotkanie. Mowa tu oczywiście o Arsenalu, który na własnym obiekcie zmierzy się z Brighton. Kilka słów od nas na temat tego meczu znajdziecie po tym linkiem.

Southampton – Chelsea kursy

Zdaniem bukmacherów faworytem tej potyczki są goście. Widać to gołym okiem po kursach, jakie zdecydowali się zaproponować:

Bukmacher Southampton Remis Chelsea
Fortuna 4.05 3.65 1.92
STS 3.85 3.50 1.92
LVBET 3.90 3.65 1.98
Betclic 3.90 3.60 1.93
forBET 3.90 3.60 1.93

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku minionych tygodni obie ekipy osiągały następujące rezultaty:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Chelsea – Southampton 2:1 (26 października 2021)
Chelsea – Southampton 3:1 (2 października 2021)
Southampton – Chelsea 1:1 (20 lutego 2021)
5 ostatnich meczów Southampton
Leeds – Southampton 1:1
Southampton – Man City 1:4
Southampton – Watford 1:2
Southampton – Newcastle 1:2

Aston Villa – Southampton 4:0
5 ostatnich meczów Chelsea
Chelsea – Real 1:3
Chelsea – Brentford 1:4
Middlesbrough – Chelsea 0:2
Lille – Chelsea 1:2
Chelsea – Newcastle 1:0

Southampton – Chelsea przewidywania

Czy szkoleniowiec Chelsea może spać spokojnie? Co do zasady zapewne tak. Jego zespół znajduje się w najlepszej ósemce w Europie, a na krajowym podwórku drużyna jest na najlepszej drodze do zajęcia miejsca na najniższym stopniu podium. Ci najbardziej uważni zdążyli już zapewne zauważyć, że coś w grze ekipy ze stolicy Anglii się delikatnie popsuło. Jesteśmy zdania, że akurat na The Saints ich aktualna dyspozycja powinna w zupełności wystarczyć, aczkolwiek na kolejnych rywali, jakimi będą Arsenal czy też West Ham może być to już zdecydowanie za mało.

Southampton – Chelsea pytania od użytkowników

  • O której początek meczu Southampton F.C. – Chelsea F.C. ?

Pierwszy gwizdek tego spotkania zaplanowano na godz. 16:00 w ddniu 9 kwietnia 2022r.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na ten pojedynek?

Wszelkie niezbędne informacje w tej materii znajdują się w akapicie zatytułowanym Southampton – Chelsea kursy.