Southampton – Liverpool typy bukmacherskie i transmisja 17/05/2022

Tylko pewne zwycięstwo pozwoli pozostać podopiecznym Jurgena Kloppa w dalszej walce o piłkarskie mistrzostwo Anglii. Jak może wyglądać ich rywalizacja z The Saints i kto powinien zostać najjaśniejszą postacią tego pojedynku? Southampton – Liverpool typy bukmacherskie i transmisja. Serdecznie zapraszamy.

Southampton – Liverpool typy bukmacherskie

Jeśli brak Wam pomysłu na Southampton – Liverpool typy, to śmiało sprawdźcie nasze propozycje zawarte w niniejszym akapicie:

Wielkie strzelanie jest nieuniknione

Kiepski okres dla wszystkich osób sympatyzujących z ekipą Southampton zaczął się już właściwie na początku marca bieżącego roku. Wtedy Janek Bednarek i spółka udali się na Villa Park z nadzieją na odniesienie korzystnego rezultatu. Niestety zespół z Birmingham nie okazał się zbyt gościnny, a Święci musieli wrócić do domu z bagażem aż czterech bramek. Przy ich aktualnej dyspozycji, a także formie, jaką prezentują od dłuższego czasu popularni The Reds jednego możemy być niemalże pewni. Southampton – Liverpool zakłady, na to, że goście strzelą gola w obu połowach to praktycznie pewna lokata kapitału.

southampton liverpool typy

Oglądając oferty bukmacherskie na spotkanie Southampton – Liverpool kursy na liczbę co najmniej dziesięciu rzutów rożnych przykuły naszą szczególną uwagę. To raczej naturalne, gdyż akurat obie opisywane ekipy zdecydowanie słyną z dośrodkowywania piłki wprost z narożnika boiska. Linia dziesięciu kornerów zdaje się być więc na pozór taką linią, której przekroczenie powinno odbyć się właściwie w ekspresowym tempie. Taką przynajmniej mamy nadzieję. Liczymy, że zawodnicy obydwu drużyn nas nie zawiodą i zdołają utrzymać imponującą średnią wypracowaną na przestrzeni całej kampanii 2021/2022.

Ostatnie wyniki

Jesteście ciekawi, jak wyglądały mecze pomiędzy Southampton a Liverpoolem w przeszłości? Oto krótkie zestawienie, w którym zawarliśmy wszelkie niezbędne informacje:

  • Liverpool – Southampton 4:0
  • Liverpool – Southampton 2:0
  • Southampton – Liverpool 1:0

Gdzie z meczu Southampton – Liverpool transmisja?

Relacja na żywo z tego spotkania będzie dostępna na antenie stacji Canal + Sport w dniu 17 maja 2022r.

Pytania graczy

  • Kto wygrał ostatnie spotkanie Southampton F.C. – Liverpool F.C. ?

Górą w ostatnim bezpośrednim starciu pomiędzy obiema ekipami był Liverpool. The Reds odnieśli zwycięstwo w stosunku 4:0.

  • Czy Jan Bednarek wystąpi w tym meczu?

Reprezentant Polski jest jednym z podstawowych graczy popularnych Świętych. Jego gra w tym starciu jest więc niemal 100% pewna.