Southampton – Norwich typy, kursy, analiza 25/02/2022

The Saints to jedna z tych ekip, która w nowy 2022 rok weszła z prawdziwym przytupem. Czy Kanarki będą ich kolejną “ofiarą”? Southampton – Norwich typy, kursy, analiza. Serdecznie zapraszamy.

Southampton – Norwich typy warte uwagi

Tradycyjnie w niniejszym akapicie znajdziecie parę naprawdę interesujących propozycji bukmacherskich związanych z omawianym pojedynkiem:

southampton norwich typy

Spragnionym większej dawki ciekawych analiz dotyczących angielskiej ekstraklasy podrzucamy nasz ostatni tekst, w którym to nieco bliżej przyjrzeliśmy się spotkaniu pomiędzy Arsenalem a Wolverhampton.

Southampton wygra całe spotkanie

southampton norwich typy

Obserwując uważnie rozgrywki Premier League nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to właśnie gospodarze zgarną w tym meczu pełną pulę. Pierwsza z propozycji w artykule Southampton – Norwich typy dotyczy więc tego, iż drużyna z St. Mary' Stadium po dziewięćdziesięciu minutach będzie bogatsza o kolejne trzy punkty.

Więcej niż 2.5 gola

Wystarczy nieco bliżej przyjrzeć się ostatnim wynikom Southampton, aby dostrzec, że gdy tylko przeciwnik jest w ich zasięgu, to wkładają oni całe siły w atak, co kończy się zazwyczaj zdobycie przynajmniej jednego cennego punktu. Jako że Norwich jest zespołem będącym na ten moment co najmniej o klasę bądź dwie niżej, to naszym skromnym zdaniem zaaplikowanie im dwóch bądź trzech goli nie powinno stanowić dla Świętych problemu.

Powyżej 9.5 rzutów rożnych

W tekście związanym z zespołem Southampton nie mogło zabraknąć zakładu związanego z rzutami rożnymi. The Saints mimo upływu czasu nadal ustępują w tym aspekcie jedynie czołowej trójce. Z uwagi na to, iż w potyczce z Norwich będą oni raczej stroną dominującą, to częste ataki bocznymi sektorami boiska mogą kończyć się właśnie stałymi fragmentami gry. Linia dziesięciu kornerów będzie więc zapewne pokryta bez najmniejszych kłopotów.

Southampton – Norwich kursy

Nie bez przyczyny to w zwycięstwo gospodarzy bukmacherzy wierzą nieco bardziej. Oto kursy, jakie zdecydowali się tym razem wystawić:

Bukmacher Southampton Remis Norwich
Fortuna 1.57 4.15 5.90
STS 1.57 4.20 5.70
LVBET 1.57 4.25 6.00
Betclic 1.55 4.30 5.80
forBET 1.55 4.30 5.80

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

O ile remis w starciu z Czerwonymi Diabłami nie jest aktualnie wielkim osiągnięciem, o tyle podział punktów w rywalizacji z Obywatelami należy traktować już wyjątkowo poważnie. Takie wyniki wskazują na to, że Święci są w tej chwili w naprawdę dobrej formie.

Ostatnie bezpośrednie mecze
Norwich – Southampton 2:1 (20 listopada 2021)
Norwich – Southampton 0:3 (19 czerwca 2020)
Southampton – Norwich 2:1 (4 grudnia 2019)
5 ostatnich meczów Southampton
Southampton – Everton 2:0
Man Utd – Southampton 1:1
Tottenham – Southampton 2:3
Southampton – Coventry 2:1

Southampton – Man City 1:1
5 ostatnich spotkań Norwich
Liverpool – Norwich 3:1
Norwich – Man City 0:4
Norwich – Crystal Palace 1:1
Wolverhampton – Norwich 0:1
Watford – Norwich 0:3

Southampton – Norwich prognozy

Jak wiele może zmienić się w klubie na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy, możemy idealnie zaobserwować na przykładzie Southampton. Ekipa z St. Mary's Stadium przed paroma miesiącami znajdowała się w okolicach strefy spadkowej. Pojawiały się nawet głosy, że bliski utraty stanowiska (zresztą już nie po raz pierwszy) jest Ralph Hasenhuttl. Czy zespół poddał się i próbował tylko utrzymywać bezpieczną przewagę nad tym rejonem tabeli zaznaczonym na czerwono? Absolutnie nie. Janek Bednarek i spółka poszli na całość, czego efektem jest olbrzymi awans ku górze ligowej stawki. Jak będzie wyglądała dalsza część sezonu w ich wykonaniu? Jesteśmy niemal przekonani, że zakończą tę kampanię w czołowej dziesiątce.

Southampton – Norwich pytania użytkowników

  • Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie Southampton F.C – Norwich City F.C. ?

Starcie to będzie transmitowane na antenie stacji Canal + Sport 2.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na ten pojedynek?

Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w akapicie zatytułowanym Southampton – Norwich kursy.