Southampton – Watford typy, kursy, analiza 13/03/2022

Po serii kilku naprawdę imponujących występów w poczynaniach The Saints można było ostatnio dostrzec spore zmęczenie. Czy popularne Szerszenie zdołają to wykorzystać? Southampton – Watford typy, kursy, analiza.

Southampton – Watford typy warte uwagi

Zgodnie z tradycją niniejszy akapit zawiera kilka najciekawszych propozycji bukmacherskich związanych z tym pojedynkiem:

southampton watford typy

Zapraszamy także do sprawdzenia naszych pozostałych tekstów. W jednym z ostatnich poruszyliśmy np. tematykę rywalizacji pomiędzy Evertonem a Wolverhampton.

Southampton wygra całe spotkanie

Wysoka porażka z Aston Villą i niespodziewana przegrana z Newcastle mogły obniżyć nieco morale podopiecznych Ralpha Hasenhuttla. Wydaje się jednak, że Watford to idealny przeciwnik do powrotu na zwycięską ścieżkę. Sądzimy, że ekipa z St. Mary's bezproblemowo poradzi sobie z zostawieniem przyjezdnych w pokonanym polu.

Gospodarze wygrają, powyżej 2.5 gola oraz więcej niż 8.5 rzutu rożnego

Do zakładu związanego ze zwycięstwem gospodarzy dorzucamy over bramkowy oraz kornerowy. O ten drugi nie martwimy się w ogóle, albowiem Święci ustępują w tym aspekcie tylko “wielkiej trójce”. Jeśli chodzi natomiast o gole, to mając na uwadze dyspozycję defensorów The Hornets również liczymy na pozytywne rozstrzygnięcie.

James Ward-Prowse zdobędzie bramkę

southampton watford typy

Kapitan i prawdziwy lider drugiej linii Southampton spuścił ostatnio nieco z tonu, lecz nie oznacza to, że należy go lekceważyć. Tak się składa, że Szerszenie są jego ulubionym ligowym rywalem, albowiem w swojej karierze zaaplikował im już dokładnie cztery gole. Czyżbyśmy w ten niedzielny wieczór mieli być świadkami trafienia numer pięć?

Southampton – Watford kursy

Kto zdaniem bukmacherów ma większe szanse na odniesie korzystnego wyniku? Tego dowiecie się z poniższej tabeli:

Bukmacher Southampton Remis Watford
Fortuna 1.62 4.00 5.60
STS 1.61 4.00 5.10
LVBET 1.60 4.25 5.70
PZBUK 1.60 4.15 5.50
forBET 1.64 4.20 5.40

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

W przeprowadzeniu dokładnej analizy bardzo istotne jest odwołanie się do aktualnej dyspozycji drużyn. W dokonaniu takiej czynności powinno pomóc Wam nasze legendarne zestawienie:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Watford – Southampton 0:1 (30 października 2021)
Watford – Southampton 1:3 (28 czerwca 2020)
Southampton – Watford 2:1 (30 listopada 2019)
5 ostatnich spotkań Southampton
Southampton – Newcastle 1:2
Aston Villa – Southampton 4:0
Southampton – West Ham 3:1
Southampton – Norwich 2:0

Southampton – Everton 2:0
5 ostatnich spotkań Watfordu
Wolves – Watford 4:0
Watford – Arsenal 2:3
Man Utd – Watford 0:0
Watford – Crystal Palace 1:4
Aston Villa – Watford 0:1

Southampton – Watford prognozy

Watford to drużyna, która tuż obok Norwich typowana jest do pewnego spadku na zaplecze Premier League. The Hornets co prawda w miarę dzielnie się bronią, jednak widmo gry w Championship coraz głębiej zagląda im w oczy. Podczas bezpośredniej rywalizacji z Southampton podopieczni Roy'a Hodgsona mogą mieć spore problemy z osiągnięciem korzystnego rezultatu. Niczego jednak rzecz jasna nie można wykluczać. Pamiętajmy bowiem, że to tylko futbol. Tu wszystko może się zdarzyć.

Southampton – Watford najczęstsze pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Southampton F.C. – Watford F.C. ?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na St. Mary's Stadium.

  • Czy Jan Bednarek wystąpi w tym meczu?

Wychowanek Sokoła Kleczew niezmiennie melduje się wyjściowym składzie popularnych Świętych. Podobnie powinno być również i w to niedzielne popołudnie.