Sparing: Motor Lublin nie sprostał Pogoni Siedlce

Motor Lublin w swoim czwartym meczu kontrolnym przed startem sezonu 2020/2021 II ligi po raz pierwszy odniósł porażkę. Po trzech z rzędu zwycięskich konfrontacjach, lepszym od podopiecznych Mirosława Hajdo okazał się zespół Pogoni Siedlce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1. Hat-tricka po stronie gospodarzy zapisał Kamil Walków, a jedno trafienie dołożył Norbert Wojtuszek. Honorowego gola dla żółto-biało-niebieskich zdobył jeszcze w pierwszej połowie Tomasz Swędrowski.

NASTĘPNY SPARING

W następnym sparingu Motor Lublin zmierzy się z Górnikiem Łęczna (16 sierpnia).

Pogoń Siedlce – Motor Lublin 4:1 (3:1)
Bramki: Kamil Walków 38′, 44′, 59′, Norbert Wojtuszek 40′ – Tomasz Swędrowski 39′

Pogoń: Smyłek – Krawczyk, Margol (57′, Barciak), Ocenas, Miś – Wojtuszek (46′ Rymek), Barciak (46′ Grabowski), Falon (63′ Więdłocha), Prytulak (63′, Marciniec), Kostyk (71′ Falon) – Walków (71′ Buczek).

Motor: (I połowa) Madejski – M. Król, Grodzicki, Łukasik, Moskwik, Duda, Swędrowski, Kumoch, Ceglarz, Jagodziński, Ropski. (II połowa) Madejski (65′ Lach) – Michota, Cichocki, Łukasik, zawodnik testowany, Duda (65′ Bednarczyk), Darmochwał, Kunca, Wójcik, Ropski (60′ Świderski), Nowak.

Niewykorzystane rzuty karne: Kamil Walków 56′ (obrona bramkarza) – Daniel Świderski 70′ (obrona bramkarza)
Żółta kartka: Kamil Kumoch
Czerwona kartka: Maksymilian Cichocki 55′ (bez konsekwencji).