Sparing: Pokaz charakteru Orląt

W kolejnym meczu kontrolnym zimowego okresu przygotowawczego Orlęta Łuków mierzyły się z Lutnią Piszcząc i zwyciężyły w tym spotkaniu 6:4, chociaż do przerwy przegrywali już 0:3. W pierwszej połowie tego pojedynku gracze Orląt byli bardzo nieskuteczni. Po przerwie nie tylko odrobili straty, ale bez problemu wygrali różnicą dwóch trafień. – Lutnia wykorzystała w pierwszej połowie wszystkie sytuacje, w których mogła strzelić bramkę, a my niestety nie i dlatego wynik tak wyglądał. Od stanu 0:3 udało się dojść do 6:3, a w końcówce straciliśmy jeszcze bramkę. Muszę podkreślić, że kolejny sparing musieliśmy grać w bardzo okrojonym składzie, bo wciąż trapi nas wiele kontuzji. Zabrakło aż sześciu zawodników i liczę, że do rozpoczęcia ligi wróci chociaż trzech-czterech piłkarzy – mówi szkoleniowiec Orląt Robert Różański.