Sparta z przytupem awansowała do IV rundy pucharowych rozgrywek

Sparta z przytupem awansowała do IV rundy pucharowych rozgrywek

Sparta Rejowiec Fabryczny w imponującym stylu awansowała do IV rundy Pucharu Polski ChOZPN. Podopieczni Bartosza Bodysa pokonali na wyjeździe występującą w chełmskiej klasie okręgowej Spółdzielcę Siedliszcze aż 8:0. − Potraktowaliśmy ten mecz, jako jednostkę treningową. Zależało nam na tym, żeby rozegrać tę rundę pucharu i żeby obyło się bez kontuzji. Niestety nie mogłem skorzystać z całej kadry, ale udało się pozbierać zawodników z rezerw i naszą zdolną młodzież. Gra wyglądała nieźle, a w takich spotkaniach zwykle różnie to bywa. Gdy przeciwnik swoją grą nie zmusza do pewnych rzeczy, to tym teoretycznie lepszym zespołom, gra może się nie kleić. Chłopaki jednak wywiązali się z zadania wzorowo i w żadnym stopniu nie zlekceważyli rywala. Najważniejsze, że jesteśmy w następnej rundzie, choć wiadomo, że priorytetem dla nas jest IV liga − mówi trener Sparty.

Spółdzielca Siedliszcze – Sparta Rejowiec Fabryczny 0:8 (0:3)
Bramki: Przemysław Jasiński 20′, 36′, Andrzej Głowacki 26′, 59′, Jakub Martyn 65′, 80′, Michał Kasperek 77′, Michał Wójcik 85′

Sparta: D. Kość (46′ Podlipny) – Paździor, Oleksiejuk, Janiszewski, Hawerczuk – Barabasz, Kasperek, Sienkiewicz (53′ Martyn), Adamiec, Głowacki (59′ M. Wójcik) – Jasiński.

Żółte kartki dla Sparty: