Sporting – Benfica typy, kursy zapowiedź 17/04/2022

Walka o piłkarskie mistrzostwo Portugalii wchodzi już w naprawdę decydującą fazę. Kto i dlaczego będzie dominował w stolicy kraju przez kilka najbliższych miesięcy? Sporting – Benfica typy, kursy, zapowiedź. Serdecznie zapraszamy.

Sporting – Benfica typy warte uwagi

Tak prezentują się trzy najciekawsze Sporting – Benfica typy:

Powyżej 2.5 goli

Mimo zajmowania w tabeli lokaty o jedno miejsce niższej niż gospodarze, to właśnie w ekipie z Estadio Da Luz pokładamy nieco większe nadzieje, jeśli chodzi o pozytywne rozstrzygnięcie tego zakładu. Nawet w sytuacji, gdy zakończą rozgrywki tuż za plecami wielkiego rywala, to triumf w derbowym starciu jest dla nich świętością. Tak było od zawsze i tak będzie zapewne nadal.

Więcej niż 8.5 rzutu rożnego

Ze średnią grubo ponad pięciu oraz niespełna siedmiu kornerów Sporting oraz Benfica meldują się w czołówce zestawienia obejmującego zespoły najczęściej ekspediujące piłkę w pole karne wprost z narożnika boiska. W ich bezpośredniej rywalizacji linia dziewięciu rzutów rożnych jawi się jako absurdalnie niska. Liczymy więc, że pokrycie jej nie będzie stanowiło najmniejszych problemów.

Sarabia bądź Nunez zdobędą bramkę

Czy istnieje łatwiejszy sposób na wkupienie się w łaski kibiców aniżeli zdobycie gola w starciu z odwiecznym rywalem? Zdaje się, że zdecydowanie nie. Z tego też powodu uważamy, że warto przyjrzeć się w tym meczu osobom Pablo Sarabii oraz Darwina Nuneza. Dla drugiego z wymienionych będzie to być może ostatni z goli w takim pojedynku derbowym. Wielkie europejskie kluby czekają bowiem tylko na odpowiedni moment, aby rozpocząć walkę o względy 22-latka.

sporting benfica typy

Tych, których lektura niniejszego artykułu mocno zaciekawiła, zachęcamy również do sprawdzenia naszego kolejnego tekstu. Przybliżyliśmy w nim wszystkim zainteresowanym tematykę zmagań pomiędzy Sevillą a Realem Madryt.

Sporting – Benfica kursy

Legalni polscy bukmacherzy nie mają najmniejszych wątpliwości, kto powinien wyjść z tej rywalizacji zwycięsko.

Bukmacher Sporting Remis Benfica
Fortuna 2.05 3.40 3.60
STS 2.00 3.45 3.85
LVBET 1.98 3.50 3.70
Betclic 2.07 3.40 3.65
forBET 2.07 3.40 3.65

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jesteście ciekawi, jakie wyniki obie ekipy uzyskiwały podczas paru ostatnich spotkań? No to rzućcie okiem do naszego legendarnego zestawienia:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Benfica – Sporting 1:2 (29 stycznia 2022)
Benfica – Sporting 1:3 (3 grudnia 2021)
Benfica – Sporting 4:3 (15 maja 2021)
5 ostatnich spotkań Sportingu
Tondela – Sporting 1:3
Sporting – Ferreira 2:0
Guimaraes – Sporting 1:3
Moreirense – Sporting 0:2

Man City – Sporting 0:0
5 ostatnich spotkań Benfiki
Liverpool – Benfica 3:3
Benfica – Belenenses 3:1
Benfica – Liverpool 1:3
Braga – Benfica 3:2
Benfica – Estoril 2:1

Sporting – Benfica prognozy

Popularne Lwy wciąż posiadają jeszcze matematyczne szanse na zrzucenie FC Porto z mistrzowskiego tronu. By tak się jednak stało, niezbędne jest kolekcjonowanie kolejnych cennych punktów. Ich zdobycie podczas rywalizacji z podopiecznymi Jorge Jesusa może okazać się misją zupełnie niemożliwą. Nie mamy wątpliwości, że próba zostanie przez nich podjęta. Pytanie tylko, jakie będą jej konsekwencje.

Sporting – Benfica najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie oglądać Sporting – Benfica?

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie dostępny na antenach Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na to spotkanie?

Wszelkie niezbędne informacje w tej materii znajdziecie w akapicie Sporting – Benfica kursy.