Sporting – Raków transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?

Sporting – Raków transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?
fot. Icon Sport

Czy przed Medalikami jedno ze spotkań tzw. ostatniej szansy w bieżącej odsłonie Ligi Europy? Nie można tego wykluczyć. Tym ciekawsza powinna być Sporting – Raków transmisja. Sprawdźmy, gdzie będzie ją można śledzić i czy pojawi się tym razem online.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać Sporting – Raków? Transmisja na żywo

Im bliżej do pierwszego gwizdka spotkania Sporting – Raków, gdzie oglądać pojawia się zdecydowanie częściej pośród Waszych zapytań. Tak się składa, że przekaz live na swojej stronie internetowej oraz w aplikacji udostępni firma Betclic.

Jedynym wymogiem jest posiadanie środków pieniężnych na swoim koncie gracza bądź też fakt zawarcia zakładu w przeciągu ostatnich 24 godzin.

Oglądaj tutaj

Innym źródłem, dzięki któremu będzie można śledzić przebieg tej rywalizacji jest oczywiście platforma Viaplay. Dostęp do niej to koszt “jedynie” 40 PLN. Tyle wynosi najtańsza miesięczna subskrypcja.

Sporting – Raków transmisja: Gdzie obejrzeć i o której godzinie mecz?

Warto pamiętać, że z meczu Sporting – Raków transmisja planowo powinna rozpocząć się punktualnie o godz. 21:00 w dniu 9 listopada 2023 roku.

Za marzenia się nie płaci

Lider tabeli i druga najlepsza ofensywa w całej stawce. Status Sportingu na krajowym podwórku nie napawa raczej optymizmem przed pierwszym gwizdkiem batalii z Rakowem w ramach rozgrywek fazy grupowej Ligi Europy. Patrząc oczywiście z perspektywy częstochowskich fanów.

Jako że w życiu pewne są tylko śmierć i podatki, to żadnego ze scenariuszów nie można jednak kategorycznie wykluczyć. Tym żyje zapewne większość sympatyków aktualnych piłkarskich mistrzów Polski. Dawid Szwarga koniecznie musi posiadać jakiś specjalny plan na tę rywalizację, bo niestety siłą niczego w tym konkretnym przypadku nie uda się osiągnąć.

Oglądanie w akcji polskich drużyn na europejskich arenach w okresie wiosennym było jak dotąd wyjątkową rzadkością. Oby Marcin Cebula i spółka zrobili co w ich mocy, aby co nieco się w tym aspekcie zmieniło.