Sporting – Raków typy i kursy bukmacherskie (09.11.2023)

Apetyty pośród kibiców częstochowskiej ekipy po rezultacie z pierwszego meczu delikatnie wzrosły. Czy uda się je podtrzymać bądź też poprawić podczas rewanżu? Nasze przemyślenia na ten temat znajdziecie w tekście Sporting – Raków typy. Miłej lektury.

Sporting – Raków typy bukmacherskie

Trzeba być naprawdę dość sporym optymistą, aby sądzić, iż Medaliki zdołają zawojować w tym sezonie rozgrywki Ligi Europy. Losowanie grupowe niestety nie poszło po ich myśli i już kilka chwil po nim mówiło się, że warto skupić się na zajęciu lokaty numer trzy, która to premiuję grą w fazie pucharowej Ligi Konferencji.

Zespół z Jasnej Góry nadal ma duże szanse na realizację podobnego planu, jednak po pierwsze potrzebne jest co najmniej kilka punktów i dodatkowo ogromne skupienie. Bez niego sukces jest właściwie niemożliwy.

Nasze Sporting – Raków typy na dorobek strzelecki każdej z drużyn można odbierać dwojako. Mamy jednak cichą nadzieję, że przyjezdni nie poddadzą się bez walki. Taka okazja na pokazanie się futbolowej Europie nie zdarza się codziennie. Warto więc z niej korzystać, póki jest ku temu sposobność.

sporting-rakow-typy

Mimo nieskrywanej sympatii do aktualnych mistrzów Polski jakoś ciężko wyobrazić sobie nam inny przebieg tego meczu aniżeli taki, w którym to gospodarze są stroną wyraźnie dominującą. Przypomnijmy, że na krajowym podwórku zespół z Lizbony nie przegrał żadnego z dziesięciu rozegranych dotychczas spotkań. To zdecydowanie o czymś świadczy.

Kochergina i spółką czeka raczej przymus konstruowania akcji w ataku pozycyjnym i cierpliwe wyczekiwanie na dogodną okazję, która pozwoliłaby wykonać zabójczą kontrę. Największą uwagę będzie trzeba oczywiście skupić na defensywie. Tam o faul akurat nie będzie jakoś przesadnie trudno. Raków na 99% wykona tym samym więcej przewinień niż zawodnicy klubu z portugalskiej stolicy.

Sporting – Raków kursy bukmacherskie

W kursach bukmacherskich na tę potyczkę da się zauważyć kolosalną dysproporcję. Triumf Lwów firma STS opatrzyła przykładowo kursem 1.25, a wygrana gości to już imponujące 12.00! Nieco mniej, bo 6.00 to przelicznik opisujący szansę wystąpienia remisu. Ci, którzy zdecydują się założyć z bukmacherem o jedno z dwóch ostatnich rozstrzygnięć przy “dobrych wiatrach” mogą się zatem mocno obłowić. Nie będzie to oczywiście proste. W zakładach bukmacherskich dzieją się jednak przeróżne rzeczy, tak więc żaden ze scenariuszy nie powinien być kategorycznie wykluczany.

Sporting – Raków bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Od czasu październikowego starcia obu ekip zarówno kibice Sportingu jak i Rakowa pozostają we względnie dobrych humorach. Portugalczycy wygrali każde z trzech spotkań, aplikując przy tym rywalom imponującą liczbę dziewięciu goli. Podopieczni Dawida Szwargi w tym samym czasie zanotowali remis i dwa zwycięstwa, w tym jedno pucharowe niestety dopiero po dogrywce. Widać tym samym gołym okiem, kto w tej chwili może pochwalić się lepszą dyspozycją. Ciekawe, czy będzie dało się to wyraźnie dostrzec także podczas czwartkowego pojedynku.

Gdzie oglądać Sporting – Raków? Transmisja i godzina

Oprócz standardowej relacji za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay przekaz na żywo z tego pojedynku będzie także dostępny na antenach stacji TVP Sport, na stronie internetowej sport.tvp.pl, jak również w aplikacji mobilnej TVP Sport. Pierwszy gwizdek samego meczu zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 9 listopada bieżącego roku.

Emocji rzecz jasna nie zabraknie. Pozostaje tylko trzymać kciuki, by tymi kibicami, którzy późnym wieczorem będą w dobrych humorach byli fani z Jasnej Góry.