Stal Mielec – Cracovia typy, kursy, zakłady (05.08.2022)

Popularne Pasy należą wciąż do wąskiego grona drużyn, które nie zaznały jeszcze w tym sezonie smaku porażki. Czy podobny status będzie im towarzyszył także późnym piątkowym wieczorem? Stal Mielec – Cracovia gdzie obejrzeć, typy, kursy, zakłady.

Najciekawsze Stal Mielec – Cracovia typy

Jeśli brak Wam pomysłu na interesujące Stal Mielec – Cracovia zakłady, to tradycyjnie możecie skorzystać z naszych subiektywnych propozycji:

Nieoczekiwany zwrot akcji

Jacek Zieliński to szkoleniowiec o bardzo uznanej marce. Jego stosunkowo długa przerwa w “trenerce” dawała jednak spore powody do obaw wszystkim kibicom, dla których los Pasów zdecydowanie nie jest obojętny. Drugą część poprzedniej kampanii rozgrywkowej pokazała dobitnie, że nie było absolutnie żadnych podstaw do zamartwiania się o sytuację krakowskiej ekipy. Okazuje się, że po solidnym przepracowaniu okresu przygotowawczego Cracovia rozpoczyna kolejny sezon w iście imponującym stylu. Stal Mielec – Cracovia typy na wygraną tych drugich to zatem propozycja bardzo rozsądna. My jednak zgodnie z niepisaną tradycją pójdziemy w opcję nieco bezpieczniejszą. Czy słusznie? To okaże się już niebawem.

stal-mielec-cracovia-typy

W pojedynku przeciwko warszawskiej Legii niemal cała drużyna ze stolicy Małopolski zasłużyła na wielkie słowa pochwały. Jedną z najbardziej wyróżniających się postaci tamtego wieczoru był Patryk Makuch. Były zawodnik Miedzi Legnica zdobył premierową bramkę dla swojej nowej drużyny, lecz nie możemy jednocześnie oprzeć się wrażeniu, że to dopiero początek jego dobrych występów. Sztuka pokonania bramkarza rywali powinna powieść mu się także na obiekcie w Mielcu.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Stal – Cracovia 1:2
  • Cracovia – Stal 3:3
  • Stal – Cracovia 0:0

Jeśli weźmiemy pod uwagę aktualną dyspozycję obydwu ekip, to zdecydowanie bardziej jesteśmy w stanie uwierzyć w to, że ich bezpośrednia potyczka będzie pełna ciekawych sytuacji podbramkowych oraz co najmniej paru goli. Powtórka z październikowego 3:3? Czemu nie?!

Ostatnie spotkania Stali Mielec

  • Raków – Stal 3:2
  • Stal – Radomiak 1:1
  • Lech – Stal 0:2

Końcowy rezultat potyczki z Rakowem utwierdził nas w przekonaniu, że mielczanie nie są z pewnością drużyną, którą można łatwo zmusić do tzw. złożenia broni. Na konkretne emocje liczymy więc także w trakcie rywalizacji z Pasami.

Ostanie mecze Cracovii

  • Cracovia – Legia 3:0
  • Cracovia – Hapoel 3:0
  • Cracovia – Korona 2:0

Liczne pochwały płynące w kierunku zespołu ze stolicy Małopolski są jak najbardziej zasłużone. Jak długo będzie jeszcze trwała ich zwycięska passa? Nie mamy bladego pojęcia. Wiemy jednak, że stać ich w tym momencie na absolutnie wszystko!

Kiedy i o której mecz Stal Mielec – Cracovia?

Pierwszy gwizdek spotkania Stal Mielec – Cracovia Kraków powinien wybrzmieć około godz. 18:00 w dniu 5 sierpnia 2022 roku.

Gdzie oglądać Stal Mielec – Cracovia? Transmisja na żywo

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna na antenach aż trzech stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal + Sport 5.

Zainteresowanych zachęcamy także do rzucenia okiem na krótką analizę starcia inaugurującego zmagania za naszą zachodnią granicą. Chodzi oczywiście o potyczkę Eintracht – Bayern.