Stal Mielec – Jagiellonia typy i kursy (04.05.2024)

Jeśli marzy się o mistrzostwie, to podobnego rodzaju starcia powinno się wygrywać z przysłowiowymi zamkniętymi oczami. Czy podopieczni Adriana Siemieńca podołają zadaniu? Oto Stal Mielec – Jagiellonia typy, w których to piszę na ten temat nieco więcej. Serdecznie zapraszam.

Stal Mielec – Jagiellonia typy bukmacherskie

Tak blisko, a jednocześnie tak daleko. Depczący po piętach Lech nadal nie pozwala świętować Bartłomiejowi Wdowikowi i jego klubowym kolegom zasłużonego tytułu piłkarskiego mistrza Polski. Wina z powodu zaistniałej sytuacji leży oczywiście głównie po stronie samych zawodników przywdziewających koszulki w charakterystycznych żółto-czerwonych barwach, ale gdyby inni ligowi oponenci zaliczali jeszcze więcej niespodziewanych wpadek, to szampany w Białymstoku mogłyby się chłodzić już od kilku dobrych kolejek.

Adrian Siemieniec wraz ze swoimi oddanymi żołnierzami staje przed wielką szansą na wykonanie następnego kroku w kierunku realizacji upragnionego celu. Uważam, że Stal Mielec – Jagiellonia typy na triumf tych drugich jawią się jako opcja warta zdecydowanej uwagi. 100% pewności oczywiście nie będzie nigdy, ale szanse na korzystny rezultat dla przyjezdnych są bardzo duże.

stal-mielec-jagiellonia-typy

W kluczowym momencie sezonu w każdej drużynie potrzebny jest zawodnik, który przynajmniej stara się brać na swoje barki ciężar rozstrzygania o losach meczów. W zespole z Białegostoku takich graczy jest na całe szczęście co najmniej kilku, ale na szczególne wyróżnienie w kontekście paru minionych tygodni zasługuje Afimico Pululu.

Angolczyk miał solidny wkład w wywalczenie przez Dumę Podlasia czterech punktów w spotkaniach z Zagłębiem Lubin raz Pogonią. Intuicja podpowiada mi, że na stadionie w Mielcu także może być jedną z wiodących postaci, a któraś z jego groźnych akcji bramkowych zakończy się bardzo cennym trafieniem dla zespołu.

Stal Mielec – Jagiellonia kursy bukmacherskie

Jaga to wyraźny faworyt legalnych polskich bukmacherów. W ofercie lidera branży kurs na zwycięstwo tego zespołu wynosi dokładnie 1.73. Na zdecydowanie wyżej, bo aż 4.45 wyceniono wygraną mielczan. Przelicznikiem 3.75 opisano natomiast tym razem remis, co chyba idealnie oddaje prawdopodobieństwo wystąpienia takiego rezultatu.

Stal Mielec – Jagiellonia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Gdyby białostocczanie zdołali zachować swoją dyspozycję z początku rundy rewanżowej, to w stolicy województwa podlaskiego można byłoby powoli świętować historyczne mistrzostwo kraju. Z uwagi na regres formy ewentualny wystrzał radości będzie musiał jeszcze trochę poczekać. W sporych opałach przy nieco lepszej postawie kilku innych zespołów mogliby być w tej chwili także gracze z Mielca. Parę oczek zdobytych podczas zmagań z wyżej notowanymi rywalami pozwala im jednak kończyć kampanię 2023/2024 we względnym spokoju.

Na jesieni, kiedy obie ekipy spotkały się na obiekcie miejskim w Białymstoku, wyraźnie lepsi byli gospodarze. W trakcie sobotniego starcia faworytem ponownie będzie zespół z północno-wschodniej części kraju. Nie widzę absolutnie innej opcji.

Stal Mielec – Jagiellonia przewidywane składy

Jeśli wierzyć doniesieniom prasowym, to obie drużyny przystąpią do opisywanego starcia w następujących zestawieniach:

Stal Mielec: Kochalski – Getinger, Ehmann, Matras, Esselink, Gerstenstein – Wlazło, Guillaumuer – Hinokio, Skhurin, Domański

Jagiellonia Białystok: Alomerovic – Wdowik, Dieguez, Skrzypczak, Sacek – Nene, Romanczuk, Hansen, Imaz, Marczuk – Pululu

Gdzie oglądać Stal Mielec – Jagiellonia? Transmisja i godzina

Miejsc, w których będzie można śledzić przebieg tej rywalizacji, tradycyjnie jest przynajmniej kilka. Mowa tu przede wszystkim o antenach stacji Canal+4K Ultra oraz Canal+Sport 3, a także platformie Canal+online. Oficjalne rozpoczęcie samego meczu zaplanowano natomiast na godz. 20:00 w dniu 4 maja 2024 roku.

OGLĄDAJ TUTAJ