Stal Mielec – Lech Poznań typy i kursy (01.04.2024)

Jako że strata do lidera nadal jest stosunkowo niewielka, to nikt w szeregach Dumy Wielkopolski nie myśli o złożeniu broni. Czy marzenia o tytule Marchwińskiemu i spółce wybijają za chwilę z głowy gracze podkarpackiego rodzynka na najwyższym piłkarskim szczeblu? Sprawdź Stal Mielec – Lech Poznań typy. W tekście zamieściłem swoją opinię na temat przebiegu tego intersującego starcia.

Stal Mielec – Lech Poznań typy bukmacherskie

Brak wydawania horrendalnych kwot na transfery. Drużyna oparta w znacznym stopniu na krajowych zawodnikach oraz rozsądne decyzje personalne związane z zatrudnianiem kolejnych trenerów. Zdaje się, że Mielec, a konkretniej tamtejsza Stal może być powoli wzorem dla wszystkich ekstraklasowych klubów. Ekipa z Podkarpacia jako jedna z niewielu w lidze potrafiła w ostatnich latach zarobić. Pod tym kątem ma zatem pewne punkty wspólne z Kolejorzem, ale o dziwo od pewnego czasu sportowo także nie odstaje.

stal-mielec-lech-poznan-typy

Podejmując na własnym obiekcie faworyzowanego Lecha, mielczanie raczej nie powinni grać na remis. Nie byłoby to zdecydowanie strategia w stylu Kamila Kieresia. O zdobycie kompletu oczek ich nie posądzam, ale Stal Mielec – Lech Poznań typy na dorobek bramkowy obydwu zespołów mają wyraźną rację bytu.

Interesująco zapowiadają się także zakłady związane z rzutami rożnymi. Poznańska Lokomotywa egzekwuje ich średnio wyraźnie więcej od gospodarzy poniedziałkowej rywalizacji. Mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że ten trend zostanie podtrzymany.

Stal Mielec – Lech Poznań kursy bukmacherskie

Zdecydowanie więcej szans na odniesienie zwycięstwa w tym meczu zdaniem bukmacherów ma ekipa poznańskiego Lecha. Kurs na ich wygraną w ofercie Superbet wynosi 1.90. Przelicznikiem równym dokładnie 4.40 określono natomiast szansę na zwycięstwo zespołu z Podkarpacia. Co z wynikiem remisowym? Podział oczek wyceniono na 3.50.

Stal Mielec – Lech Poznań bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Pokonanie Ruchu oraz remisem z Zagłębiem Lubin tylko potwierdziły to, o czym wiedzieliśmy wszyscy już od dość dawna. Mielczanie pomimo wyjątkowo skromnego budżetu poczynają sobie na najwyższym piłkarskim szczeblu wyjątkowo solidnie. Osiem punktów straty do Kolejorza nie jest jakąś wielką przepaścią i jeśli podopieczni Kamila Kieresia dadzą z siebie maxa, to postraszenie wyżej notowanego przeciwnika będzie jak najbardziej możliwe.

Lechici przed przerwą reprezentacyjną pokonali w derbowym boju Wartę Poznań, a więc do kolejnego meczu powinni raczej podchodzić w stosunkowo dobrych humorach. Czy będzie tak jednak w rzeczywistości, przekonamy się już niebawem.

Stal Mielec – Lech Poznań przewidywane składy

Jeśli nie stanie się nic nieoczekiwanego, to oba zespoły przystąpią do opisywanego starcia w następujących zestawieniach:

Stal Mielec: Kochalski – Pingot, Esselink, Matras – Jaunzems, Wlazło, Guillaumier, Getinger – Domański, Hinokio – Shkurin.

Lech Poznań: Mrozek – Pereira, Salamon, Blazic, Gurgul – Gholizadeh, Murawski, Marchwiński, Karlstrom, Velde – Szymczak.

Gdzie oglądać Stal Mielec – Lech Poznań? Transmisja i godzina

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Początek transmisji zaplanowano na godz. 15:00 w dniu 1 kwietnia 2024 roku.