Stal Mielec – Radomiak typy, transmisja i zakłady (25.07.2022)

W poniedziałkowe popołudnie w ramach PKO Ekstraklasy zostanie rozegrane zaledwie jedno spotkanie. Jakim rezultatem może się ono zakończyć i co warto tam obstawiać? Stal Mielec – Radomiak typy, transmisja i zakłady.

Stal Mielec – Radomiak typy warte uwagi

Oto Stal Mielec – Radomiak zakłady, którym należy przyjrzeć się nieco bliżej:

Nauczeni doświadczeniem

Beniaminkowie nie mają w naszej ekstraklasie łatwo. Tylko tym najsilniejszym udaje się pozostać w piłkarskiej elicie na nieco dłużej niż jeden sezon. Tak się składa, że zarówno mielecka Stal jak i Radomiak zdołały się już zadomowić w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej, choć trzeba otwarcie przyznać, że sztuka utrzymania była zwłaszcza w przypadku ekipy z Podkarpacia niezwykle trudna. Mielczanie nauczeni doświadczeniem okres przygotowawczy do kampanii 2022/2023 przepracowali naprawdę solidnie. Wydaje nam się, że po triumfie nad Kolejorzem ich kolejną “ofiarą” może stać się Radomiak. Ciężko powiedzieć, czy Stali uda się ostatecznie zdobyć komplet oczek. Wierzymy jednak, że w co najmniej jednej połowie będą ostatecznie lepsi. Stal Mielec – Radomiak kursy na takie zdarzenie są bowiem bardzo zachęcające.

stal-miielec-radomiak-typy

Pewien element piłkarskiego rzemiosła, w którym to radomianie mogą okazać się lepsi od Biało-niebieskich to bez wątpienia rzuty rożne. W meczu otwierającym bieżący sezon podopieczni Mariusza Lewandowskiego wykonywali aż siedem tego typu stałych fragmentów gry. Bukmacherski nos podpowiada nam, że na stadionie MOSiR w Mielcu akurat ta konkretna statystyka również będzie przemawiała na ich korzyść.

Ostatnie bezpośrednie starcia

  • Radomiak – Stal Mielec 1:1
  • Stal Mielec – Radomiak 1:0
  • Stal Mielec – Radomiak 1:1

Bezpośrednie pojedynki pomiędzy obiema drużynami były zwykle starciami na tzw. styku. Wiele wskazuje na to, że i tym razem może być podobnie. Ciężko albowiem doszukać się argumentów, które wskazywałyby na bezpośredni triumf którejś ze stron rywalizacji.

Ostatnie mecze Stali Mielec

  • Lech – Stal Mielec 0:2
  • Resovia – Stal Mielec 0:1
  • Stal Mielec – Korona 2:0

Nadzieje mieleckich kibiców są ostatnio naprawdę spore. Ich pupile zarówno w meczach sparingowych, jak i w potyczce otwierającej ligowe zmagania spisali się bowiem nadzwyczaj dobrze. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy ta znakomita passa będzie trwała dłużej.

Ostatnie spotkania Radomiaka

  • Radomiak – Miedź 1:1
  • Radomiak – Worskła Połtawa 1:2
  • Radomiak – Worskła Połtawa 2:1

Rzeczywista forma Radomiaka jest tak właściwie wielką niewiadomą. Zespół z Mazowsza notował bowiem ostatnio bardzo różne wyniki. O ich ewentualnymi zwycięstwie może więc zadecydować łut szczęścia bądź też gorszy dzień rywali.

Kiedy i o której Stal Mielec – Radomiak

Początek starcia Stal Mielec – Radomiak Radom zaplanowano na godz. 19:00 w dniu 25 lipca 2022 roku.

Gdzie oglądać Stal – Mielec – Radomiak?

Relacja na żywo z omawianego meczu powinna być dostępna na antenach stacji Canal + Sport oraz Canal + Sport 3.

Prawdziwych fanów rodzimego futbolu zapraszamy również do rzucenia okiem na potyczkę, w której to naprzeciw siebie staną zespoły Odry Opole oraz Podbeskidzia.