Stal Rzeszów – ŁKS Łódź typy, zapowiedź i transmisja (14.08)

Wiele emocji dostarczają nam zmagania na zapleczu PKO Ekstraklasy. W niniejszym materiale chcemy przestawić wam godne uwagi Stal Rzeszów – ŁKS Łódź typy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi prognozami przed tym pojedynkiem.

Stal Rzeszów – ŁKS Łódź typy, które zasługują na waszą uwagę

W związku z kolejnym pojedynkiem Fortuna 1. ligi, postanowiliśmy przejrzeć Stal Rzeszów – ŁKS Łódź zakłady. Tradycyjnie są pewne rzeczy, które przykuły naszą uwagę. Zdecydowaliśmy się przedstawić nam przewidywania w kontekście konfrontacji w Rzeszowie.

Stal Rzeszów wygra na domowej murawie?

Analizując Stal Rzeszów – ŁKS Łódź kursy, na uwadze wręcz musisz mieć aktualną sytuację w tabeli Fortuna 1. ligi. Na fotelu lidera tego zestawienia znajduje się obecnie Wisła Kraków. Drugie miejsce zajmuje natomiast łódzki ŁKS.

Stal Rzeszów - ŁKS Łódź typy

Łodzianie mają tylko punkt straty do “Białej Gwiazdy”. Póki co ŁKS zapisał na swoim koncie 12 “oczek”, notując cztery zwycięstwa i jedną porażkę.

Stal Rzeszów jest natomiast jedenastą siłą rozgrywek na zapleczu PKO Ekstraklasy. Drużyna z Podkarpacia wywalczyła pięć punktów. Póki co rzeszowianie raz wygrali, dwukrotnie remisowali i dwa razy okazywali się słabsi od przeciwników.

Co obie ekipy pokażą tym razem? Oczywiście mamy przygotowane Stal Rzeszów – ŁKS Łódź typy w kontekście tego pojedynku. Przeczuwamy choćby wygraną gospodarzy. Tabela nie wskazuje na to, by ta ekipa miała szanse na victorię, jednak my mamy na uwadze fakt, że Stal ma receptę na pokonywanie ŁKS-u. W ostatnich dwóch latach te ekipy stoczyły dwa towarzyskie mecze. W obu Stal była górą – najpierw 4:1, a potem 1:0.

Uważamy również, że w tym pojedynku gole nie będą padać z obu stron. Skąd takie przewidywania? Tutaj uwzględniliśmy choćby fakt, że w dziesięciu z ostatnich piętnastu pojedynków, w których grał ŁKS Łódź, tylko jedna drużyna zdobywała bramki lub nie notowaliśmy żadnych trafień. Jest to bez wątpienia niezwykle wymowna statystyka, która sprawia, że nasza prognoza jak najbardziej ma sens.

Ostatnie mecze Stali Rzeszów:

  • Chojniczanka – Stal Rzeszów 1:1
  • Stal Rzeszów – Ruch Chorzów 2:3
  • Stal Rzeszów – Górnik Łęczna 1:0

W ostatnim meczu Stal Rzeszów podzieliła się punktami z Chojniczanką Chojnice. Wcześniej przegrała, a jeszcze prędzej zdołała pokonać ekipę Górnika Łęczna 1:0.

Ostatnie mecze ŁKS-u Łódź:

  • ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice 2:0
  • Chrobry Głogów – ŁKS Łódź 2:3
  • ŁKS Łódź – Skra Częstochowa 2:1

ŁKS Łódź wygrał ostatnio 2:0 z Puszczą Niepołomice. Wcześniej natomiast łodzianie okazywali się lepsi od ekip z Głogowa oraz Częstochowy.

Ostatnie mecze Stali Rzeszów i ŁKS-u Łódź:

  • ŁKS Łódź – Stal Rzeszów 0:1
  • ŁKS Łódź – Stal Rzeszów 1:4

W ostatnich latach doszło do dwóch starć tych ekip. Każdorazowo lepiej spisywała się rzeszowska Stal.

Kiedy mecz Stali z ŁKS-em?

Spotkanie zaplanowano na 14 sierpnia 2022 roku. Początek zmagań o 12:40.

Gdzie oglądać mecz w Rzeszowie?

Pojedynek transmitowany będzie na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Teraz już na pewno każdy wie, Stal Rzeszów – ŁKS Łódź gdzie obejrzeć.

Sprawdź również typy na mecz w Kielcach.