Stal Rzeszów – Podbeskidzie typy, kursy, zakłady (27.08.2022)

Jednym z najciekawszych sobotnich spotkań Fortuna 1. Ligi jest rywalizacja na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, w której to gospodarze podejmą faworyzowaną drużynę z Bielska-Białej. Czyje ręce po 90. minutach będą mogły być uniesione ku górze? Stal Rzeszów – Podbeskidzie typy, kursy, zakłady.

Stal Rzeszów – Podbeskidzie typy warte uwagi

W niniejszym akapicie przedstawimy Wam Stal Rzeszów – Podbeskidzie zakłady, które przykuły naszą szczególną uwagę:

W pogoni za ambicjami

Plany i ambicje popularnych Żurawi są bardzo duże. O tym wiadomo już od dłuższego czasu. Ekipa ta musi jednak mierzyć się nadal z podstawowym problemem polskiej piłki, a więc brakiem dostatecznych wyników. O ile w meczach z rywalami o podobnej klasie Duma Rzeszowa jakoś sobie radzi, o tyle w pojedynkach z rywalami notowanymi nieco wyżej zespół ten zostawiany jest już w tzw. pokonanym polu. Podbeskidzie można zaliczyć raczej do pogranicza tych dwóch grup, co zwiastuje nam spore emocje w to sobotnie popołudnie.

 

stal-rzeszow-podbeskidzie-typy

Beniaminek z Rzeszowa zanotował dotychczas na drugim poziomie rozgrywkowym zaledwie dwa zwycięstwa. Co ciekawe obie te wygrane miały miejsce właśnie na obiekcie przy Hetmańskiej. Ciężko mówić jeszcze o wyjątkowym atucie własnego stadionu, ale jeśli już coś ma wskazywać w tym meczu na nieznaczną dominację miejscowych, to będzie to właśnie fakt rozgrywania samego spotkania w stolicy Podkarpacia. Triumf gospodarzy w całym meczu wydaje się raczej niemożliwy, lecz już Stal Rzeszów – Podbeskidzie typy na zwycięstwo Stali w jednej z połów pojedynku, to scenariusz zdecydowanie bardziej możliwy.

Ostatnie bezpośrednie pojedynki

  • Stal – Podbeskidzie 0:1

Historia bezpośrednich pojedynków obydwu drużyn jest na ten moment wyjątkowo skromna. Lepszym bilansem dzięki wygranej sprzed dwóch lat mogą pochwalić się gracze Podbeskidzia. Zobaczymy, czy uda im się utrzymać tę nieznaczną przewagę, czy też pierwsze zwycięstwo zanotują tym razem rzeszowianie.

Ostatnie spotkania Stali Rzeszów

  • Termalica – Stal 2:1
  • Stal – ŁKS 1:0
  • Chojniczanka – Stal 1:1

Wszyscy w Rzeszowie liczyli po cichu na to, iż pokonanie ŁKS-u rozpocznie serię kilku kolejnych wygranych ekipy ze stolicy województwa podkarpackiego. Tak się jednak nie stało. Lepsza od Stali okazała się niedawno Termalica, a teraz w pokonanie rzeszowskiej drużyny mocno wierzą zawodnicy z Bielska-Białej. Czy na wierze się skończy? Czas pokaże.

Ostatnie mecze Podbeskidzia

  • Podbeskidzie – Puszcza 0:1
  • Chrobry – Podbeskidzie 0:1
  • Podbeskidzie – Skra 0:1

Podbeskidzie jest na ten moment zespołem, który nie preferuje tzw. półśrodków. Popularni Górale mogą się bowiem pochwalić ligowym bilansem 4 zwycięstw oraz 3 porażek. Typowanie remisu? Nie w starciu z udziałem bielszczan.

Kiedy i o której spotkanie Stal Rzeszów – Podbeskidzie?

Rozpoczęcie omawianej rywalizacji zaplanowano na godz. 15:00 w dniu 27 lipca 2022 roku.

Gdzie obejrzeć Stal Rzeszów – Podbeskidzie?

Wedle ogólnodostępnych informacji żadna z polskich telewizji nie będzie prowadziła transmisji na żywo z niniejszej potyczki.

Jeśli chcielibyście poczytać co nieco o futbolu w delikatnie bardziej prestiżowym wydaniu, to serdecznie zapraszamy do naszego tekstu poruszającego tematykę pojedynku Chelsea oraz Leicester.