Strasbourg – Lens typy, kursy, analiza 03/04/2022

Polski pojedynek na boiskach Ligue 1? W teorii jest to bardzo możliwe. Karol Fila oraz Przemysław Frankowski. Który z nich będzie mógł unieść tym razem ręce ku górze? Strasbourg – Lens typy, kursy, analiza.

Strasbourg – Lens typy warte uwagi

Jeśli nie macie jeszcze pomysłów na zakłady związane z tym spotkanie, to jak zawsze służymy pomocą. Oto Strasbourg – Lens typy:

strasbourg lens typy

Myśleliście, że na naszych łamach pojawiają się wyłącznie opisy spotkań z czołowych lig europejskich? Nic bardziej mylnego! Dowody takiego stanu rzeczy znajdziecie np. pod tym linkiem.

Remis

Bliskie sąsiedztwo w ligowej tabeli oraz zdecydowany brak stabilizacji formy to dwa główne argumenty, które pozwalają nam sądzić, iż Strasbourg oraz Lens podzielą się w to niedzielne popołudnie punktami. Musimy przyznać, że bardzo rzadko proponujemy Wam tego typu zakłady, jednakże akurat w tym konkretnym przypadku bardzo trudno znaleźć przesłanki, w wyniku których moglibyśmy wytypować zwycięstwo jednej ze stron.

Powyżej 4.5 żółtej kartki

Francois Letexier to jeden z tych sędziów, który może pochwalić się najwyższą średnią żółtych kartek pośród wszystkich arbitrów prowadzących spotkania na boiskach Ligue 1. Doszliśmy więc do wniosku, że zasadne będzie pójście w stronę zakładu, zgodnie z którym zdecyduje się pokazać zawodnikom obu drużyn co najmniej pięć żółtych kartek.

Powyżej 1 gola oraz 8 rzutów rożnych

strasbourg lens typy

Zakłady specjalne to taka forma typów, która ma swoje plusy oraz minusy. Tego rodzaju propozycje mają zwykle bardzo atrakcyjne kursy i stosunkowo niskie prawdopodobieństwo niepowodzenia. Gorąco liczymy na to, że tym razem będzie podobnie.

Strasbourg – Lens kursy

Legalni polscy bukmacherzy zdecydowali o wystawieniu następujących kursów:

Bukmacher Strasbourg Remis Lens
Fortuna 2.17 3.33 3.65
STS 2.13 3.25 3.45
LVBET 2.15 3.35 3.65
PZBUK 2.15 3.35 3.50
forBET 2.14 3.35 3.50

Ostatnie wyniki i bezpośrednie spotkania

Trzeba przyznać, że dyspozycja obu ekip w minionych tygodniach pozostawiała wiele do życzenia. Nie wierzycie? No to spójrzcie na informacje zawarte w poniższej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Lens – Strasbourg 0:1 (22 września 2021)
Strasbourg – Lens 1:2 (21 marca 2021)
Lens – Strasbourg 0:1 (9 stycznia 2021)
5 ostatnich meczów Strasbourga
Lorient – Strasbourg 0:0
Strasbourg – Monaco 1:0
Reims – Strasbourg 1:1
Strasbourg – Nice 0:0

St. Etienne – Strasbourg 2:2
5 ostatnich meczów Lens
Lens – Clermont 3:1
Metz – Lens 0:0
Lens – Brest 0:1
Angers – Lens 1:2
Lens – Lyon 1:1

Strasbourg – Lens prognozy

Sytuacja tuż za plecami PSG jest na tyle dynamiczna, że do końca rozgrywek może się tam zdarzyć absolutnie wszystko. Na ten moment to gospodarze zajmują wyższą lokatę w stawce, jednak Les Artésiens mają do nich zaledwie cztery oczka straty. Czy perspektywa zbliżenia się do miejsc gwarantujących grę w europejskich pucharach zadziałania na nich mobilizująco? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilkadziesiąt godzin.

Strasbourg – Lens pytania użytkowników

  • Gdzie odbędzie się spotkanie RC Strasbourg – RC Lens?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Stade de la Meinau.

  • Kto jest faworytem tej rywalizacji?

Jest to pytanie z gatunku tych, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Kursy bukmacherskie wskazywałyby, że nieco większe szanse na triumf mają gospodarze. My jesteśmy jednak skłonni ku wersji, iż potyczka ta zakończy się podziałem punktów.