Strasbourg – Rennes typy, kursy, zakłady 20/04/2022

Walka o najniższy stopień podium we francuskiej Ligue 1 jest naprawdę zacięta. Kto po zakończeniu 33. serii gier będzie nieco bliższy zajęcia tego prestiżowego miejsca? Strasbourg – Rennes typy, kursy, zakłady.

Strasbourg – Rennes typy warte uwagi

Brak pomysłów na ciekawe zakłady bukmacherskie związane z tą potyczką? Sprawdźcie więc kilka naszych najświeższych propozycji:

Poniżej 2.5 goli

Przyjezdni to druga najlepsza ofensywna w całej francuskiej ekstraklasie. Historia ich potyczek z Le Racing wskazuje jednak jasno, iż te pojedynki nigdy nie obfitowały w zbyt dużą ilość bramek. Prognozujemy, że scenariusz środowej batalii może być podobny. Gospodarze byliby zapewne zadowoleni z remisu i taki właśnie rezultat wydaje nam się bardzo prawdopodobny.

Rennes wykona więcej rzutów rożnych

Ze statystyk, do których ma dostęp każdy obstawiający, można odczytać jasno, iż to właśnie Rennes zdecydowanie częściej dośrodkowuje piłkę w pole karne wprost z narożnika boiska. W przeliczeniu na jedno spotkanie jest to średnio o jeden rzut rożny więcej aniżeli w przypadku Strasbourga. Uważamy, że w bezpośredniej rywalizacji ta zależność zostanie mówiąc kolokwialnie udokumentowana.

 

strasbourg rennes typy

Pamiętajcie, że na łamach Lubsport znajdziecie interesujące artykuły związane z niemal każdą czołową europejską ligą. Mamy tu na myśli np. starcie w ramach angielskiej ekstraklasy pomiędzy Manchesterem City a Brighton.

Strasbourg – Rennes kursy

Zdaniem bukmacherów każda ze stron tej rywalizacji ma niemal takie same szanse na wygraną. Nie wierzycie? No to spójrzcie na informacje zawarte w poniższej tabeli:

Bukmacher Strasbourg Remis Rennes
Fortuna 2.60 3.45 2.78
STS 2.65 3.40 2.65
PZBUK 2.60 3.25 2.75
Betclic 2.60 3.35 2.70
forBET 2.60 3.35 2.70

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Oto jak przedstawiała się dyspozycja obydwu ekip podczas kilku minionych tygodni:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Rennes – Strasbourg 1:0 (24 października 2021)
Rennes – Strasbourg 1:0 (14 marca 2021)
Strasbourg – Rennes 1:1 (27 listopada 2020)
5 ostatnich meczów Strasbourga
Troyes – Strasbourg 1:1
Strasbourg – Lyon 1:1
Strasbourg – Lens 1:0
Lorient – Strasbourg 0:0

Strasbourg – Monaco 1:0
5 ostatnich meczów Rennes
Rennes – Monaco 2:3
Reims – Rennes 2:3
Nice – Rennes 1:1
Rennes – Metz 6:1
Rennes – Leicester 2:1

Strasbourg – Rennes przewidywania

Wielu zarzuca rozgrywkom Ligue 1 to, że wieje od nich nudą. Po nieco bliższym przyjrzeniu się tej lidze przez kilka ostatnich miesięcy musimy stwierdzić z pełną stanowczością, że w tych słowach jest stosunkowo niewiele prawdy. PSG co prawda wyjątkowo zdominowało zmagania we Francji, jednakże za ich plecami dzieje się naprawdę wiele bardzo interesujących rzeczy. Jednym z takich przypadków jest chociażby mecz pomiędzy Strasbourgiem a Rennes. O tym kto ostatecznie wyjdzie z niego zwycięsko zadecydują zapewne bardzo małe niuanse. I to właśnie w tych rozgrywkach jest najlepsze!

Strasbourg – Rennes najczęstsze pytania

  • Gdzie oglądać Strasbourg – Rennes?

Transmisja na żywo z tego meczu będzie dostępna na antenie stacji Eleven Sports 4.

  • Czy Karol Fila wystąpi w tym spotkaniu?

Reprezentant Polski jakiś czas temu stracił miejsce w wyjściowej jedenastce ekipy niebiesko-białych i jego występ w tym starciu jest raczej wykluczony.