Strzelanina w Radzyniu

Swoje rozgrywki rozpoczęły już niemal wszystkie klasy rozgrywkowe w kategoriach seniorskich. Do zawodników Centralnej Ligi Juniorów w długi weekend dołączyli również zawodnicy z Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych, czyli roczników 96-97.

Spadkowicz z Centralnej Ligi Juniorów – Widok Lublin – podejmował w jednym z ciekawszych spotkań, Ładę Biłgoraj. Na boisku w Dąbrowicy, gdzie swoje spotkania rozgrywa Widok, nie brakowało emocji, a podopieczni Artura Gadzickiego zwyciężyli 3:1. Prawdziwe strzelanie urządzili sobie natomiast piłkarze Orląt Radzyń Podlaski i Górnika Łęczna. W starciu tych zespołów padło aż siedem bramek.

W pierwszej kolejce dwa zespoły musiały pauzować, mowa o Orlętach Łuków Lewarcie Lubartów, które wskutek wycofania się z rozgrywek Huraganu Międzyrzec Podlaski Stali Kraśnik otrzymały dodatkowych kilka dni na przygotowania. LZPN, pomimo parzystej liczby drużyn w lidze, nie zdecydował się zmieniać terminarza rozgrywek na kilka dni przed startem, zatem co kolejkę dwa zespoły będą odpoczywały.

Wyniki I kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów:

Widok Lublin – Łada Biłgoraj 3:1

AMSPN Hetman Zamość – Olimpia Miączyn 1:0

Tomasovia – Avia Świdnik 1:1

TOP54 Biała Podlaska – Chełmianka 2:1

Orlęta Radzyń Podlaski – Górnik Łęczna 3:4.

0 0 vote
Article Rating