Sturm Graz – Raków Częstochowa transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?

Sturm Graz – Raków Częstochowa transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?
fot. Icon Sport

Przed Rakowem Częstochowa kolejne wyzwanie związane z europejskimi pucharami. Tym razem przeciwnikiem polskiego zespołu będzie Sturm Graz. W niniejszym tekście dokładnie wyjaśniliśmy, gdzie dostępna będzie Sturm Graz – Raków Częstochowa transmisja z tego spotkania.

Gdzie oglądać Sturm Graz – Raków Częstochowa? Transmisja na żywo

Pora objaśnić, Sturm Graz – Raków Częstochowa gdzie oglądać mecz fazy grupowej Ligi Europy. Bezpośrednia transmisja dostępna będzie na TVP Sport, a także na platformie Viaplay.

Na pewno warto wygospodarować sobie trochę czasu, by zobaczyć ten mecz. Pojedynek rozegrany zostanie na Merkur-Arenie w Graz. Faworytem jest oczywiście zespół gospodarzy.

Sturm Graz – Raków Częstochowa transmisja: Gdzie obejrzeć i o której godzinie mecz?

Gdzie pojawi się Sturm Graz – Raków Częstochowa transmisja internetowa? Przekaz live z tego pojedynku śledzić będzie można na sport.tvp.pl, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport. Pojawi się również szansa na obejrzenie meczu na platformie Viaplay.

Jeżeli chodzi o bezpłatny stream, to znajdziecie go na wspomnianych kanałach internetowych TVP Sport. Zupełnie darmowy i legalny stream pojawi się więc w aplikacji mobilnej TVP Sport i na portalu.

Mecz Sturm – Raków odbędzie się 30 listopada o 18:45.

Tabela grupy D przed meczem Sturm Graz – Raków Częstochowa

Wiecie już Sturm Graz – Raków Częstochowa gdzie oglądać to spotkanie. Musimy jeszcze zatem wyjaśnić, jak aktualnie przedstawia się sytuacja w grupie D fazy grupowej Ligi Europy.

Sturm Graz znajduje się na trzecim miejscu. Na razie ten zespół zdobył cztery punkty. To efekt jednego zwycięstwa, jednego remisu i dwóch porażek.

Raków Częstochowa z kolei zajmuje czwartą lokatę. “Medaliki” w tej kampanii LE nie odniosły ani jednego triumfu. Raz zremisowały, a trzykrotnie musiały uznawać wyższość przeciwników. Częstochowianie zamykają tabelę grupy D.