Sylwestrowe plany przedstawicieli lubelskiego sportu (Część druga)

Sylwestrowe plany przedstawicieli lubelskiego sportu (Część druga)

Rok 2017 już prawie za nami. To ostatni dzwonek, by pomyśleć, jak należycie pożegnać mijające 365 dni. Zastanawiacie się, gdzie spędzicie ostatnie chwile starego i jak przywitacie Nowy Rok? Być może pomoże Wam nasze specjalne zestawienie, w którym zapytaliśmy przedstawicieli świata sportu z regionu o ich sylwestrowe plany.

Część pierwszą znajdziesz w tym miejscu.

Damian Kopeć (piłkarz Powiślaka Końskowola): W tym roku Sylwestra spędzam w domowym zaciszu z rodziną.

Kamil Stachyra (piłkarz JKS-u 1909 Jarosław): Sylwestra spędzam spokojnie, w domu.

Paweł Socha (piłkarz Motoru Lublin): W listopadzie urodziła mi się córeczka Kaja, wiec razem z żoną i córeczką po raz pierwszy przywitamy rok w domowym zaciszu.

Adrian Wołoch (piłkarz Kryształu Werbkowice): Sylwestra spędzam z dziewczyną i najlepszymi przyjaciółmi w domu.

Krystian Puton (piłkarz Orląt Radzyń Podlaski): Jeśli spontanicznie nie zmienimy planów, w tym roku Sylwestra spędzimy w Lublinie z dziewczyną sami. Co roku wybieraliśmy wyjazdy, imprezy mniejsze, większe, więc taka odmiana będzie dobrą odskocznią.

Przemysław Żmuda (piłkarz Hetmana Zamość): Z racji tego, że mamy dwójkę małych dzieci, noc sylwestrową spędzamy w domu…

Monika Nóżka (piłkarka ręczna MKS AZS UMCS Lublin): W tym roku robimy trochę drużynowego Sylwestra. Mamy fajną atmosferę i parę dziewczyn przyjeżdża lub zostało w Lublinie, więc razem ze znajomymi organizujemy imprezę.

Tomasz Jasik (trener piłkarzy Motoru Lublin CLJ): To będzie pierwszy Sylwester z naszym synkiem, więc z wielką przyjemnością zostajemy z żoną i Franiem w domu i nadrabiamy zaległości z weekendów zajętych meczami.

Bartłomiej Porzyc (piłkarz Kłosa Chełm): Lecę do Włoch ze swoją kobietą Olą. Może uda nam się wybrać do Wenecji?

Michał Świderski (rzecznik prasowy Wisły Puławy): Niestety ze względu na to, że dopadła mnie choroba, to zostaję w łóżku i taki to mój Sylwester będzie.

Bartłomiej Reszczyński (piłkarz Kryształu Werbkowice): Sylwestra spędzam ze znajomymi. Wynajęliśmy domek i tam będziemy się bawili. Przy okazji czytelnikom i redakcji portalu Lubsport życzę wszystkiego dobrego. Samych sukcesów sportowych, jak i zawodowych.

Bartłomiej Wasiluk (piłkarz Stali Stalowa Wola): W tym roku Sylwestra spędzam z narzeczoną i znajomymi w domu.

Rafał Turczyn (piłkarz Hetmana Zamość): Sylwestra spędzam w domu razem z narzeczoną, naszym pieskiem i znajomymi.

Przemysław Kanarek (piłkarz Hetmana Zamość): W tym roku spędzę Sylwestra w gronie znajomych w Zakopanem. Wszystkim czytelnikom portalu Lubsport życzę szczęścia i zdrowia w nadchodzącym 2018 roku.

Veljko Nikitović (prezes Górnika Łęczna): Sylwestra spędzę z rodzinką w domu przed telewizorem.

Robert Cybart (kierownik Łady 1945 Biłgoraj): Zakopane, Kraków, Wrocław, Warszawa, z pilotem w ręku (śmiech). A tak poważnie, to Sylwestra spędzę na domówce w gronie znajomych.

Łukasz Gieresz (trener piłkarzy Granitu Bychawa): W tym roku Sylwestra wykorzystamy do spotkania ze znajomymi na małej, kameralnej imprezie.

Łukasz Reszka (prezes Avii Świdnik): Jestem typem domatora, który najlepiej czuje się w gronie najbliższych i w domowej atmosferze. Sylwestra planuję spędzić w domu z przyjaciółmi przy dobrym filmie, wyjątkowo garnitur zamienię na wygodne dresy. Będzie to świetny czas do nadrobienia zaległości kinowych, a maraton filmowy rozpoczniemy, gdy tylko mój 3-letni “imprezowicz” Jaś pójdzie spać. Oczywiście nie może obyć się bez sztucznych ogni i skromnego pokazu fajerwerków, który przez wzgląd na Jasia odbędzie się już o 20. Jedyny minus jest taki, że w Nowy Rok pobudkę mam zapewnioną o 7 rano. Wszystkim czytelnikom portalu Lubsport wszystkiego, co najlepsze w nadchodzącym roku. Zawodnikom satysfakcjonujących wyników sportowych, a kibicom tylko pięknych widowisk.

Damian Koprucha (piłkarz Chełmianki Chełm): Sylwestra spędzę z dziewczyną na małej domówce.

Łukasz Młynarski (piłkarz Avii Świdnik): Sylwestra spędzę z bratem i znajomymi, którzy wrócili na święta z zagranicy. Wybieramy się na trzy dni do Wisły.

Michał Paluch (piłkarz Hetmana Zamość): Sylwestra spędzam z moją kobietą w gronie znajomych na domówce. Jako że w tamtym roku byliśmy w Zakopanem, w tym roku stawiamy na bardziej kameralną imprezę, co też ma swój urok. Dla czytelników portalu Lubsport chciałbym życzyć samych cudownych chwil i spełnienia marzeń w nadchodzącym 2018 roku!

Konrad Nowak (piłkarz Motoru Lublin): Sylwestra spędzę na domówce z żoną i przyjaciółmi.