Sylwestrowe plany przedstawicieli lubelskiego sportu (Część pierwsza)

Sylwestrowe plany przedstawicieli lubelskiego sportu (Część pierwsza)

Mijający rok przyniósł kibicom z województwa lubelskiego wiele sportowych emocji. Z pewnością nie inaczej będzie przez następne 365 dni. W naszym zestawieniu przedstawiamy Wam sylwestrowe plany tych, którzy zadbają o szybsze bicie serca lokalnych kibiców. Oto jak Nowy Rok przywitają przedstawiciele świata sportu z naszego regionu!

Dżesika Jaszek (piłkarka Górnika Łęczna): W tym roku spędzam Sylwestra nieco inaczej niż zwykle. Razem z przyjaciółmi wybieramy się do Izraela, a konkretnie do Tel Awiwu.

Dariusz Bonisławski (siatkarz Avii Świdnik): Zarówno święta, jak i Sylwestra, spędzam z najbliższymi, ponieważ jest to jedyny okres w roku, w którym mogę na dłużej zjechać w swoje rodzinne strony. Co do samego Sylwestra, nie mam w planach żadnej hucznej zabawy. Ten dzień będę świętował z rodziną i narzeczoną przy muzyce i lampce szampana. Przy okazji życzę wszystkim czytelnikom portalu Lubsport dużo szczęścia i zdrowia w nadchodzącym roku.

Cezary Kostaniak (siatkarz LKPS-u Politechnika Lublin): Sylwestra spędzam wraz z grupą znajomych w domu. Wspólnie puścimy fajerwerki i będziemy świętować wejście w Nowy Rok.

Dominika Dewicka (piłkarka AZS PSW Biała Podlaska): W tym roku Sylwestra spędzam trochę inaczej niż zwykle. Z racji tego, że bardzo długo nie było mnie w domu, to spędzę go z najbliższymi znajomymi z dawnego klubu oraz miasta. Pewnie wyjdziemy posłuchać muzyki w centrum Poznania i wrócimy do domu, gdzie posiedzimy przez resztę wieczoru.

Jagoda Lasek (szczypiornistka MKS AZS UMCS Lublin): Sylwestra spędzę ze znajomymi, w tym z koleżankami z drużyny, w Lublinie, w wynajętym przez nas lokalu. Pamiętając, że jaki Sylwester, taki cały rok, mamy zamiar w dobrych humorach i tanecznym krokiem wejść w ten 2018 rok. Mam nadzieję, że spotykając się już 2 stycznia na treningu, będziemy w równie pozytywnych nastrojach.

Jakub Wankiewicz (futsalista AZS UMCS Lublin i piłkarz Powiślaka Końskowola): W tym roku razem ze znajomymi będziemy bawić się na domówce u naszej koleżanki.

Adrianna Nejkauf (siatkarka LUK AZS UMCS Lublin): Planuję klasyczną domówkę wśród znajomych w Lublinie.

Michał Wołos (piłkarz Chełmianki Chełm): W Sylwestra wybieram się na bal ze swoją partnerką do jednego z hoteli w okolicach Lublina.

Łukasz Wasąg (trener siatkarzy KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski): Wraz z dziewczyną wybieram się na bal w Międzyrzecu Podlaskim. Będzie na nim też kilku chłopaków z zespołu. Nawet wolne chwile staramy się spędzać razem (śmiech).

Jakub Gołąb (piłkarz Eko Różanka): Sylwestrowy wieczór spędzę w gronie najbliższych znajomych. Wynajęliśmy lokal, a więc zapowiada się ciekawa impreza.

Anna Palińska (piłkarka Górnika Łęczna): Sylwester w tym roku będzie spokojny. Spędzam go w domu, w gronie rodzinnym. Przy okazji wszystkim sportowcom i czytelnikom portalu Lubsport na ten Nowy Rok życzę samych sukcesów i siły w dążeniu do wyznaczonych celów.

Hubert Jankuniec (siatkarz AZS AWF Biała Podlaska): W tym roku Sylwestra w moim rodzinnym mieście na Mazurach opuszczę na rzecz obozu narciarskiego AWF w Kluszkowcach. Spędzę go w dużym, studenckim gronie.

Patryk Brzostek (siatkarz KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski): Sylwestra spędzam wraz z przyjaciółmi na domówce w Ostrołęce.

Piotr Gałaszkiewicz (piłkarz ręczny Padwy Zamość): Sylwestra spędzam z dziewczyną i naszymi znajomymi w jednej z lubelskich restauracji.

Patrycja Kaniewska (siatkarka Tomasovii Tomaszów Lubelski): Tegorocznego Sylwestra zamierzam spędzić w towarzystwie mojego chłopaka i naszych wspólnych znajomych w Warszawie. Urządzamy małą domówkę, a wieczorem mamy zamiar pójść na spacer do jakiegoś pobliskiego parku.

Kamil Kocoł (piłkarz Podlasia Biała Podlaska): Sylwestra w tym roku spędzam na miejscu, w Białej Podlaskiej wspólnie z najbliższymi znajomymi.

Krzysztof Pigłowski (siatkarz Avii Świdnik): Ten rok kończę podobnie jak poprzedni, w wąskim gronie znajomych na domówce. Wraz z narzeczoną przygotujemy ulubione potrawy, posiedzimy wszyscy razem i bez przesadnej fety wejdziemy w Nowy Rok. Gdy zegar pokaże już północ, wypijemy po lampce szampana. Następny dzień, co już jest tradycją, przywitamy przedpołudniowym spacerem na siłownię.

Miłosz Drozd (piłkarz ręczny AZS UMCS Lublin): Sylwestra, jak co roku, spędzam w gronie znajomych. W tym roku jest to domówka. Już 2 stycznia wracamy do treningów, więc żaden wyjazd nie wchodził w grę.

Wiktoria Kuciewicz (piłkarka nożna AZS PSW Biała Podlaska): W tym roku Sylwestra spędzę z moją najlepszą przyjaciółką, która jest siatkarką. Posiedzimy u niej w domu wraz z jej koleżankami z drużyny.

Dawid Pykacz (zawodnik bialskiego Klubu Karate Kyokushin Budo Kai): Sylwestra spędzę razem z dziewczyną. Jest to jeden z niewielu momentów, kiedy możemy pobyć razem, gdyż studiujemy w różnych miastach. Oczywiście w ten dzień nie może zabraknąć treningu, wiec od rana ćwiczenia, a wieczorem zabawa do samego rana. Korzystając z okazji, życzę każdemu wszystkiego dobrego w Nowym Roku oraz wytrwałości w postanowieniach.

Wojciech Kwiecień (siatkarz LKPS-u Politechnika Lublin): Mam bardzo spokojne plany na Sylwestra. Wraz z ukochaną spędzimy miły wieczór przy dobrym jedzeniu i filmie.

Emil Peroń (junior Speed Car Motoru Lublin): Tegorocznego Sylwestra spędzam z ukochaną oraz znajomymi w domu. Korzystając z okazji, wszystkim życzę szczęśliwego Nowego Roku.