Szachtar – FC Barcelona transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?

Szachtar – FC Barcelona transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?
Icon Sport

Duma Katalonii po trzech kolejkach fazy grupowej ma na swoim koncie komplet oczek. Czy taki stan rzeczy utrzyma się po zakończeniu wtorkowej rywalizacji? Gdzie będzie dostępna ze spotkania Szachtar – FC Barcelona transmisja? Szczegóły w paru poniższych akapitach. Serdecznie zapraszamy.

Gdzie oglądać Szachtar – FC Barcelona? Transmisja na żywo

Grono fanów Roberta Lewandowskiego jest w naszym kraju ogromne, dlatego też pytań typu Szachtar – FC Barcelona gdzie oglądać pojawia się całe mnóstwo. Jak wiadomo, wyłączne prawa do relacjonowania rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów posiada stacja Polsat. Przekaz na żywo z omawianej potyczki będzie więc dostępny na antenach Polsatu Sport Premium 1.

Szachtar – FC Barcelona transmisja: Gdzie obejrzeć i o której godzinie mecz?

Istnieje także możliwość śledzenia meczu z udziałem Lewego i spółki w internecie. Szachtar – FC Barcelona transmisja będzie bowiem dostępna w usłudze Polsat Box Go. Start samego spotkania zaplanowano natomiast na godz. 18:45 w dniu 7 listopada 2023 roku.

Potęga indywidualności

Blaugrana dość sprawnie kolekcjonuje kolejne cenne wygrane. Jest tylko jeden mały problem. Styl tych zwycięstw jest zdecydowanie daleki od ideału. Parokrotnie o ich korzystnym wyniku decydowały indywidualne szarże, jak ta Ronalda Araujo w meczu z Realem Sociedad. By osiągnąć na przestrzeni całych rozgrywek coś więcej będzie potrzebne maksimum wysiłku.

Już pierwsza odsłona dwumeczu z Szachtarem pokazała, że zmagania z ukraińską drużyną wcale nie są tak proste, jak wielu mogłoby się wydawać. Wyjazdowy rewanż, mimo iż nierozgrywany za naszą wschodnią granicą z wiadomych względów i tak będzie na pewno pełen ciekawych zwrotów akcji.

Pozyskaliście już wszelkie niezbędne informacje na temat starcia Szachtar – FC Barcelona, gdzie oglądać, o której itp., tak więc pozostaje tylko czekać z wypiekami na twarzy na końcowy rezultat. Zapewniamy, że na boisku będzie działo się naprawdę sporo.