Szkoda straconej szansy

Po pierwszej połowie niedzielnego meczu 15. kolejki Ekstraligi kobiet AZS PSW Biała Podlaska prowadził z Mitechem Żywiec 3:0. Podopieczne Michała Kwietnia nie wykorzystały jednak wypracowanej wcześniej przewagi i ostatecznie musiały zadowolić się jednym punktem. Spotkanie zakończyło się remisem 4:4.

KOMENTARZ TRENERA

Michał Kwiecień: – Pierwszą połowę rozegraliśmy bardzo dobrze. Prowadziliśmy w niej już 3:0. W drugiej części meczu pozwoliliśmy przeciwnikowi dość szybko zdobyć bramkę kontaktową, a w ostateczności wywieźć z naszego terenu cenny punkt. Nie możemy mieć dzisiaj powodów do zadowolenia, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę końcówkę drugiej odsłony.

W następnej kolejce AZS PSW Biała Podlaska zagra na wyjeździe z AZS-em Wrocław (17 marca, 11:00).

AZS PSW Biała Podlaska – Mitech Żywiec 4:4 (3:0)
Bramki: Aksana Dranouskaya 7′, Klaudia Lefeld 20′, 69′, Dominika Gąsieniec 25′ – Agata Droździk 52′, Patrycja Wiśniewska 64′, Magdalena Chrzanowska 83′, Angelika Gębka 90+6′

AZS PSW: Dewicka – Sosnowska, Bosak, Edel, Niedbała (68′ Mikołajczak) – Wołos (90′ Karplyuk), Cieśla, Gąsieniec, Lefeld (70′ Michalska), Dranouskaya (85′ Kusiak) – Kapustina.