Szwajcaria – Hiszpania typy, zakłady, gdzie oglądać? (Liga Narodów, 09.06)

W czwartek kontynuujemy emocje związane z piłkarską Ligą Narodów. W jednym ze spotkań, Szwajcaria zagra z Hiszpanią. Faworyzowani są goście, ale co przyniesie boiskowa rywalizacja?

Szwajcaria – Hiszpania typy, kursy i zakłady (09.06.2022)

Zobacz nasze Szwajcaria – Hiszpania typy.

Obie reprezentacje mają sporo do udowodnienia

Obecna edycja Ligi Narodów nie jest póki co szczęśliwa ani dla Szwajcarów, ani też dla Hiszpanów. Helweci przegrali oba dotychczasowe spotkania – 1:2 z Czechami oraz aż 0:4 z Portugalią. Hiszpanie zanotowali z kolei dwa remisy – 1:1 z Portugalią oraz 2:2 z Czechami. Czy któraś z reprezentacji dopisze wreszcie do swojego dorobku trzy punkty?

szwajcaria - hiszpania typy

Nie odważymy się o typy na mecz Szwajcaria – Hiszpania co do zwycięzcy meczu, bowiem szczegółowa analiza wykazała, że może tu wydarzyć się dosłownie wszystko. Zresztą Liga Narodów 2022 pokazała już, że nie ma niemożliwego. Mamy za to dwie inne prognozy. Po pierwsze, uważamy, że to Szwajcarzy strzelą pierwszą bramkę. Dlaczego? Otóż Hiszpania traciła pierwszego gola aż w 5 z 6 ostatnich wyjazdowych meczy w ramach Ligi Narodów. Po drugie, stawiamy na Szwajcaria – Hiszpania typy na BTTS. Uważamy więc, że obie drużyny strzelą gola. Taka sytuacja miała miejsce w 3 z 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków, pomiędzy obiema reprezentacjami.

Ostatnie bezpośrednie spotkania

Spójrz na wyniki trzech ostatnich bezpośrednich meczy, które jasno pokazują, że były to zacięte widowiska. I tym razem spodziewamy się podobnego spotkania.

  • Szwajcaria – Hiszpania 1:2 po dogrywce
  • Szwajcaria – Hiszpania 1:1
  • Hiszpania – Szwajcaria 1:0

O której mecz Szwajcaria – Hiszpania?

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Gdzie obejrzeć Szwajcaria – Hiszpania?

Transmisja na antenach Polsat Sport oraz TVP Sport.

Przyjrzyj się także typom na mecz Duńczyków z Chorwatami.