Szwajcaria – Kamerun typy, kursy i zakłady na MŚ 2022 (Grupa G)

Na 24 listopada 2022 roku przewidziany został pojedynek Szwajcarii z Kamerunem w ramach pierwszej kolejki mistrzostw świata w Katarze. Ta konfrontacja rozpocznie się o dość nietypowej porze dla polskich kibiców.

Szwajcaria – Kamerun typy (24.11.2022)

To mecz w ramach pierwszej kolejki mundialu w Katarze, więc forma obu ekip jest delikatną zagadką. Oczywiście ustalając Szwajcaria – Kamerun typy bukmacherskie wzięliśmy pod uwagę choćby potencjał i wyniki obu zespołów z ostatnich miesięcy, jednak tak naprawdę nie wiemy, jak zawodnicy odnajdą się w realiach, jakie są charakterystyczne dla gospodarza tegorocznych mistrzostw. Tutaj mamy znak zapytania, a wszystko oczywiście zweryfikuje murawa. 

Szwajcaria - Kamerun typy

Warto wyraźnie podkreślić, że Szwajcaria wygrała w trzech z pięciu ostatnich meczów. Właśnie stąd wziął się typ, że Szwajcarzy rozprawią się również z Kamerunem.

W poprzednich miesiącach Szwajcaria pokonywała takie ekipy jak między innymi Czechy 2:1, Hiszpania 2:1, a także Portugalia 1:0. Szczególnie te dwa ostatnie rezultaty robią wrażenie! Poza tym szwajcarscy piłkarze musieli uznać wyższość Hiszpanii 0:1, a krótko przed wylotem na mundial przegrali 0:2 z reprezentacją Ghany.

Kamerun ma za sobą bardziej udany sprawdzian przed wylotem na mistrzostwa świata w Katarze. Kameruńczycy zremisowali bowiem z Panamą 1:1. Wcześniej takim samym wynikiem zakończył się ich mecz z Jamajką. Ponadto Kamerun przegrał z Koreą Południową 0:1 i z Uzbekistanem 0:2. W poprzednich pięciu spotkaniach Kameruńczycy zaliczyli tylko jedno zwycięstwo – pokonali zespół Gwinei Równikowej 1:0.

Mamy typ na mecz pierwszej kolejki mundialu, że ostatniego gola strzelą Kameruńczycy. To może niektórych dziwić, ale bierzemy pod uwagę czynniki pozasportowe – choćby klimat Kataru – i uważamy, że rywal Szwajcarii zachowa więcej sił, co w końcówce będzie mógł przełożyć na zdobycie bramki. Mimo to nie zwiastujemy sukcesu tego zespołu w postaci wygranej.

Konfrontacja Szwajcarii z Kamerunem powinna przynieść sporo emocji. Co prawda przeczuwamy triumf tej pierwszej drużyny, ale jednocześnie przewidujemy, że przeciwnicy zdołają postawić relatywnie twarde warunki. Na pewno każdy zawodnik chce zrobić wszystko, by jego zespół jak najlepiej wszedł w mundial w Katarze.

Wiadomo, jak ważny jest dobry początek. To może być bodźcem do udanych występów w kolejnych konfrontacjach.

Przed tym pojedynkiem zerknęliśmy na osiągnięcia obu zespołów. Trzeba przyznać, że zbyt wiele ich nie ma. Kamerun może pochwalić się przede wszystkim tym, że pięciokrotnie sięgał po Puchar Narodów Afryki. Ten wynik robi wrażenie i potwierdza, że Kameruńczycy potrafią grać w piłkę nożną.

Bezpośrednie mecze Szwajcaria – Kamerun

W ostatnich latach nie dochodziło do bezpośrednich konfrontacji z udziałem tych dwóch zespołów. W związku z tym tę rubrykę musimy pozostawić pustą. Warto też podkreślić, że najpewniej te dwie ekipy nie znają się zbyt dobrze.

Szwajcaria – Kamerun kursy

Bukmacherzy nie mają większych wątpliwości. Za faworyta tego pojedynku uważają reprezentację Szwajcarii. Trudno się temu dziwić – na papierze ta ekipa prezentuje się zdecydowanie lepiej i teoretycznie nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Kamerunu.

  • Szwajcaria – 1,70
  • Remis – 3,50
  • Kamerun – 5,70

Obstaw tutaj

Gdzie postawić na Szwajcaria – Kamerun zakłady bukmacherskie?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie najlepiej obstawiać Szwajcaria – Kamerun zakłady bukmacherskie, to oczywiście spieszymy z pomocą. Szczególnie polecamy czterech niżej wymienionych bukmacherów. Mają dobrą ofertę i potrafią pomóc w sytuacjach kryzysowych.

  1. STS
  2. Fortuna
  3. Superbet
  4. Betclic

Kiedy mecz Szwajcaria – Kamerun: o której?

Spojrzeliśmy już na Szwajcaria – Kamerun kursy bukmacherskie. Teraz czas więc odpowiedzieć sobie na pytanie o dokładny termin spotkania, które odbędzie się na Al Janoub Stadium w Al Wakrah.

Jak już wspomnieliśmy, będzie to starcie w ramach pierwszej kolejki mistrzostw świata w Katarze 2022. Mecz został zaplanowany na 24 listopada 2022 roku. Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się natomiast o godzinie 11:00. Choćby ze względu na obowiązki służbowe, Polacy mogą mieć problem z obejrzeniem tego spotkania.

Gdzie oglądać Szwajcaria – Kamerun? Transmisja

Dobrą informacją jest niewątpliwie to, że prowadzona będzie bezpośrednia transmisja z meczu Szwajcarii z Kamerunem. Mecz będzie można obejrzeć na CT sport, ale i w TVP 2 czy też na TVP Sport. 

Wolisz śledzić spotkanie za pośrednictwem internetu? To oczywiście żaden problem. Bezpośredni stream pojawi się w aplikacji TVP Sport, a także na stronie sport.tvp.pl.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Sprawdź typy na inne mecze mistrzostw świata w Katarze.