Szwajcaria – Portugalia typy, zakłady i transmisja (Liga Narodów, 12.06)

Lider oraz czerwona latarnia grupy drugiej. Co może się stać podczas takiego połączenia? Na pewno wiele ciekawego. Szwajcaria – Portugalia typy, zakłady i transmisja. Serdecznie zapraszamy.

Szwajcaria – Portugalia typy za darmo

Najlepsza oszczędność czasu i nerwów? Rzut oka na Szwajcaria – Portugalia typy i skorzystanie z pomocy prawdziwych fachowców.

Zgodnie z oczekiwaniami

Portugalia jest tak naprawdę jedną z niewielu czołowych europejskich reprezentacji, która w tegorocznej edycji Ligi Narodów nie sprawia zawodu swoim fanom. Brak porażki na przestrzeni trzech pierwszych grupowych pojedynków idealnie to potwierdza. Po końcowym gwizdku niedzielnej potyczki z Helwetami taki stan rzeczy nie powinien raczej ulec zmianie. Szwajcarzy nie mają absolutnie żadnych argumentów, aby zagrozić dobrze dysponowanym podopiecznym Fernando Santosa.

szwajcaria portugalia typy

Szybkie zaznaczenie dominacji w pierwszych czterdziestu pięciu minutach i spokojna kontrola przebiegu meczu w dalszej części spotkania. Tak ostatnimi czasy wyglądało większość pojedynków z udziałem CR7 i spółki. Niezbyt dobra forma szwajcarskiej defensywy pozwala wierzyć w to, że sztuka znalezienia drogi do bramki rywali przez Portugalczyków będzie miała miejsce w każdej z połów tego meczu. Czy stanie się to więcej niż jeden raz? Czas pokaże.

Wyniki ostatnich pojedynków

O kilku poprzednich potyczkach pomiędzy obiema reprezentacjami można mówić wiele, lecz na pewno nie to, że były one nudne. Nie wierzycie? No to spójrzcie na niniejsze zestawienie:

  • Portugalia – Szwajcaria 4:0
  • Portugalia – Szwajcaria 3:1
  • Portugalia – Szwajcaria 2:0

Kto będzie sędzią tego meczu?

Do prowadzenia tego starcia wyznaczono Chorwata Frana Jovica.

Szwajcaria – Portugalia transmisja na żywo

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport Premium 1.

Poszukujecie innych ciekawych typów związanych z Ligą Narodów? Z całą pewnością znajdziecie je po poniższym linkiem oraz w tekście, dotyczącym meczu Hiszpanów z Czechami.