Termalica – Odra typy, zakłady i transmisja (15.07)

Pora rozpocząć zmagania na zapleczu PKO Ekstraklasy. W pierwszej kolejce Fortuna 1. ligi ekipa Bruk-Bet Termaliki Nieciecza podejmie Odrę Opole. Prezentujemy najlepsze Termalica – Odra typy. 

Termalica – Odra typy bukmacherskie na inaugurację 1. ligi

Początek sezonu zawsze rządzi się swoimi prawami i niejednokrotnie bywa zaskakujący. Mimo to pokusiliśmy się o to, by przygotować Termalica – Odra typy. Co dokładnie przeczuwamy przed starciem w Niecieczy?

Termalica zaliczy udane wejście w sezon?

Ten mecz może być bez wątpienia bardzo interesujący. Spadkowicz z PKO Ekstraklasy z pewnością będzie chciał pokazać moc, by jak najlepiej wejść w pierwszoligowy sezon. Odra Opole natomiast na pewno będzie chciała się postawić. Ta ekipa w zeszłych rozgrywkach Fortuna 1. ligi sprawowała się nieźle, więc również i teraz powinna być niewygodnym rywalem dla innych.

Termalica - Odra typy

Obie ekipy przed nowym sezonem dokonały pewnych zmian w składach. Do kadry Termaliki dołączyli tacy zawodnicy jak m.in. Krystian Bartoszek, Marcel Błachewicz, Bartosz Farbiszewski, Łukasz Gajda, Filip Jania, Kacper Karasek, Daniel Pietraszkiewicz, Eric Topór, a także Taras Zawijśkyj.

A jakich zawodników pozyskała opolska Odra? Patrząc na Termalica – Odra zakłady, warto mieć na uwadze fakt, iż pierwszego w tym sezonie przeciwnika niecieczan zasilili następujący piłkarze: Bartosz Guzdek, Artur Haluch, Michal Klec, Mikołaj Łabojko, Szymon Łapiński, Oskar Paprzycki oraz Maciej Urbańczyk. Poza tym w kadrach obu zespołów doszło do rozstań, co nie jest niczym zaskakującym.

Początek sezonu może nas oczywiście czymś zaskoczyć, ale mimo wszystko naszym zdaniem powinniście patrzeć na Termalica – Odra kursy, że komplet punktów zostanie w Niecieczy. Gospodarze raczej wykorzystają atut własnego boiska i większy potencjał, by pokonać opolską Odrę.

Zakładamy również, że pierwszego gola strzelą goście. Bierzemy pod uwagę też zeszły sezon i na uwadze mamy tutaj fakt, że Odra otwierała wynik spotkania w 10 z ostatnich 15 meczów.

Ostatnie mecze Termaliki:

  • Termalica – Sandecja 0:0
  • Banik – Termalica 0:0
  • Termalica – Karwina 5:1

Termalica nie przegrała w trzech ostatnich meczach kontrolnych. W lidze na pewno będzie chciała podtrzymać tę passę.

Ostatnie mecze Odry:

  • Opawa – Odra 1:1
  • Odra – Polonia Bytom 0:2
  • Zagłębie Sosnowiec – Odra 2:1

Odra natomiast w trzech ostatnich spotkaniach kontrolnych nie odnotowała ani jednego zwycięstwa. To może być lekkim powodem do niepokoju dla fanów tej ekipy.

Ostatnie mecze Termaliki i Odry

  • Odra – Termalica 1:0
  • Termalica – Odra 1:1
  • Termalica – Odra 1:0

Ten bilans mówi niewiele. Trzy ostatnie mecze to triumf Odry, remis i wygrana Termaliki. Wiemy z tego tyle, że raczej zbyt wiele bramek te zespoły sobie nie lubią strzelać.

Kiedy i o której Termalica zagra z Odrą?

Mecz Termaliki z Odrą będzie starciem w ramach 1. kolejki Fortuna 1. ligi. Spotkanie odbędzie się 15 lipca o godz. 18:00.

Gdzie obejrzeć Termalica – Odra?

Zastanawiasz się Termalica – Odra gdzie obejrzeć? Transmisja pojawi się na fortuna1liga.statscore.com. Dostęp to wydatek na poziomie 10 zł.

Zobacz też typy na mecz w Chojnicach i Białymstoku.