Terminarz IV ligi lubelskiej

Terminarz IV ligi lubelskiej

Lubelski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek IV ligi lubelskiej. Pierwszy mecz sezonu rozegrany zostanie 9. sierpnia. Rundę jesienną zakończą spotkania rozgrywane w dniach 8-9. listopada.

Terminarz IV ligi lubelskiej:

Kolejka 1 – 9-10 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj – Orlęta Łuków
Włodawianka Włodawa – Opolanin Opole Lubelskie
Górnik II Łęczna – AMSPN Hetman Zamość
Orion Niedrzwica – Czarni Dęblin
Powiślak Końskowola – Janowianka Janów Lubelski
Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź
Ruch Ryki – Grom Kąkolewnica
Omega Stary Zamość – Lewart Lubartów

Kolejka 2 – 14 sierpnia

Omega Stary Zamość – Łada 1945 Biłgoraj
Lewart Lubartów – Ruch Ryki
Grom Kąkolewnica – Kryształ Werbkowice
Victoria Żmudź – Powiślak Końskowola
Janowianka Janów LUbelski – Orion Niedrzwica
Czarni Dęblin – Górnik II Łęczna
AMSPN Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa
Opolanin Opole Lubelskie – Orlęta Łuków

Kolejka 3 – 17 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj – Opolanin Opole Lubelskie
Orlęta Łuków – AMSPN Hetman Zamość
Włodawianka Włodawa – Czarni Dęblin
Górnik II Łęczna – Janowianka Janów Lubelski
Orion Niedrzwica – Victoria Żmudź
Powiślak Końskowola – Grom Kąkolewnica
Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów
Ruch Ryki – Omega Stary Zamość

Kolejka 4 – 23-24 sierpnia

Ruch Ryki – Łada 1945 Biłgoraj
Omega Stary Zamość – Kryształ Werbkowice
Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola
Grom Kąkolewnica – Orion Niedrzwica
Victoria Żmudź – Górnik II Łęczna
Janowianka Janów Lubelski – Włodawianka Włodawa
Czarni Dęblin – Orlęta Łuków
AMSPN Hetman Zamość – Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 5 – 30-31 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj – AMSPN Hetman Zamość
Opolanin Opole Lubelskie – Czarni Dęblin
Orlęta Łuków – Janowianka Janów Lubelski
Włodawianka Włodawa – Victoria Żmudź
Górnik II Łęczna – Grom Kąkolewnica
Orion Niedrzwica – Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola – Omega Stary Zamość
Kryształ Werbkowice – Ruch Ryki

Kolejka 6 – 6-7 września

Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj
Ruch Ryki – Powiślak Końskowola
Omega Stary Zamość – Orion Niedrzwica
Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna
Grom Kąkolewnica – Włodawianka Włodawa
Victoria Żmudź – Orlęta Łuków
Janowianka Janów Lubelski – Opolanin Opole Lubelskie
Czarni Dęblin – AMSPN Hetman Zamość

Kolejka 7 – 13-14 września

Łada 1945 Biłgoraj – Czarni Dęblin
AMSPN Hetman Zamość – Janowianka Janów Lubelski
Opolanin Opole Lubelskie – Victoria Żmudź
Orlęta Łuków – Grom Kąkolewnica
Włodawianka Włodawa – Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna – Omega Stary Zamość
Orion Niedrzwica – Ruch Ryki
Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice

Kolejka 8 – 20-21 września

Powiślak Końskowola – Łada 1945 Biłgoraj
Kryształ Werbkowice – Orion Niedrzwica
Ruch Ryki – Górnik II Łęczna
Omega Stary Zamość – Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów – Orlęta Łuków
Grom Kąkolewnica – Opolanin Opole Lubelskie
Victoria Żmudź – AMSPN Hetman Zamość
Janowianka Janów Lubelski – Czarni Dęblin

Kolejka 9 – 27-28 września

Łada 1945 Biłgoraj – Janowianka Janów Lubelski
Czarni Dęblin – Victoria Żmudź
AMSPN Hetman Zamośc – Grom Kąkolewnica
Opolanin Opole Lubelskie – Lewart Lubartów
Orlęta Łuków – Omega Stary Zamość
Włodawianka Włodawa – Ruch Ryki
Górnik II Łęczna – Kryształ Werbkowice
Orion Niedrzwica – Powiślak Końskowola

Kolejka 10 – 4-5 października

Orion Niedrzwica – Łada 1945 Biłgoraj
Powiślak Końskowola – Górnik II Łęczna
Kryształ Werbkowice – Włodawianka Włodawa
Ruch Ryki – Orlęta Łuków
Omega Stary Zamość – Opolanin Opole Lubelskie
Lewart Lubartów – AMSPN Hetman Zamość
Grom Kąkolewnica – Czarni Dęblin
Victoria Żmudź – Janowianka Janów Lubelski

Kolejka 11 – 11-12 października

Łada 1945 Biłgoraj – Victoria Żmudź
Janowianka Janów Lubelski – Grom Kąkolewnica
Czarni Dęblin – Lewart Lubartów
AMSPN Hetman Zamość – Omega Stary Zamość
Opolanin Opole Lubelskie – Ruch Ryki
Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice
Włodawianka Włodawa – Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna – Orion Niedrzwica

Kolejka 12 – 18-19 października

Górnik II Łęczna – Łada 1945 Biłgoraj
Orion Niedrzwica – Włodawianka Włodawa
Powiślak Końskowola – Orlęta Łuków
Kryształ Werbkowice – Opolanin Opole Lubelskie
Ruch Ryki – AMSPN Hetman Zamość
Omega Stary Zamość – Czarni Dęblin
Lewart Lubartów – Janowianka Janów Lubelski
Grom Kąkolewnica – Victoria Żmudź

Kolejka 13 – 25-26 października

Łada 1945 Biłgoraj – Grom Kąkolewnica
Victoria Żmudź – Lewart Lubartów
Janowianka Janów Lubelski – Omega Stary Zamość
Czarni Dęblin – Ruch Ryki
AMSPN Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice
Opolanin Opole Lubelskie – Powiślak Końskowola
Orlęta Łuków – Orion Niedrzwica
Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna

Kolejka 14 – 2 listopada

Włodawianka Włodawa – Łada 1945 Biłgoraj
Górnik II Łęczna – Orlęta Łuków
Orion Niedrzwica – Opolanin Opole Lubelskie
Powiślak Końskowola – AMSPN Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice – Czarni Dęblin
Ruch Ryki – Janowianka Janów Lubelski
Omega Stary Zamość – Victoria Żmudź
Lewart Lubartów – Grom Kąkolewnica

Kolejka 15 – 8-9 listopada

Łada 1945 Biłgoraj – Lewart Lubartów
Grom Kąkolewnica – Omega Stary Zamość
Victoria Żmudź – Ruch Ryki
Janowianka Janów Lubelski – Kryształ Werbkowice
Czarni Dęblin – Powiślak Końskowola
AMSPN Hetman Zamość – Orion Niedrzwica
Opolanin Opole Lubelskie – Górnik II Łęczna
Orlęta Łuków – Włodawianka Włodawa.