Tomasovia zabawiła się z Victorią

Pierwszy sparing w zimowym okresie przygotowawczym mają za sobą piłkarze Tomasovii Tomaszów Lubelski i Victorii Żmudź. Na dobrze przygotowanym boisku w Lubyczy Królewskiej podopieczni Marka Sadowskiego rozbili ekipę Piotra Molińskiego aż 6:0!

KOMENTARZE TRENERÓW

Marek Sadowski:Byliśmy dużo lepsi od przeciwnika. Prezentowaliśmy zupełnie inny poziom niż rywal, który do Lubyczy Królewskiej przyjechał w okrojonym składzie. Gra toczyła się do jednej bramki. Victoria w zasadzie nam nie zagroziła. W końcu udało się pograć na fajnej murawie i to cieszy. Testowaliśmy dziś pomocnika, który zostaje z nami i będzie nadal sprawdzany.

Piotr Moliński:Szczerze mówiąc nie spodziewałem się innego wyniku. Staraliśmy się przeszkadzać przeciwnikowi i do końca nam to nie wyszło. W mojej drużynie było więcej nieobecnych, niż obecnych i to widać było na boisku. Z drugiej strony należy się cieszyć, że graliśmy na dobrej płycie, przy dobrej pogodzie i że obyło się bez kontuzji. Zabrakło nam kilku piłkarzy, którzy podnieśliby naszą jakość. Testowaliśmy czterech zawodników. Jak wypadli? To za krótki okres, by ich ocenić. Będziemy im się nadal przyglądali.

NASTĘPNE SPARINGI

Tomasovia Tomaszów Lubelski swój kolejny sparing rozegra w środę o godzinie 14:00. Rywalem zespołu prowadzonego przez Marka Sadowskiego będzie Polonia Przemyśl. Victoria ponownie wyjdzie na boisko w sobotę o godzinie 17:00. Drużyna Piotra Molińskiego zmierzy się z Bratem Siennica Nadolna.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź 6:0 (3:0)
Bramki: Krzysztof Zawiślak 17′, 22′, 30′, Tomasz Kłos 55′, 65′, 74′

Tomasovia: Bartoszyk – Piątkowski, Smoła, Karwan, zawodnik testowany I, Staszczak, Szuta, Skiba, Baran, Orzechowski, Zawiślak oraz Maksymiak, Karólak, Kłos, Krosman

Victoria: Wasyniuk – Brodalski, Tywoniuk, Pogorzelec, Grądzki, Sawa, Kasprzycki, Misztal, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III oraz zawodnik testowany IV, Szymczuk, Okoń.