Tottenham – Chelsea transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?

Tottenham – Chelsea transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?
fot. Icon Sport

Na przysłowiowy deser włodarze angielskiej Premier League przygotowali tym razem starcie dwóch ekip ze stolicy. Gdzie będzie dostępna z meczu Tottenham – Chelsea transmisja, by móc ujrzeć niedawnych liderów tabeli w akcji? Szczegóły poniżej.

Gdzie oglądać Tottenham – Chelsea? Transmisja na żywo

W rozmowach na temat spotkania Tottenham – Chelsea gdzie oglądać samo starcie to jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Nie ma w tym absolutnie niczego dziwnego. Wszak Spurs to nadal jedyny zespół w całej ligowej stawce, który nie doznał jeszcze w tym sezonie porażki.

Tak się składa, że z uwagi na posiadanie wyłącznych praw do relacjonowania rozgrywek angielskiej ekstraklasy relacja live z omawianego meczu będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. Dostęp do niej można uzyskać po wykupieniu stosownej subskrypcji.

Tottenham – Chelsea transmisja: Gdzie obejrzeć i o której godzinie mecz?

Jeśli chodzi natomiast o pierwszy gwizdek derbowej potyczki o prym w Londynie, to Tottenham – Chelsea transmisja powinna wystartować około godz. 21:00 w dniu 6 listopada 2023 roku. Komplet nieco ponad 60 tys. widzów na Tottenham Hotspur Stadium oczywiście pewny.

Wyjść ponad przeciętność

Kilka poprzednich lat kibicom Spurs kojarzyło się tylko i wyłącznie z przeciętnością. Mimo posiadania w swoich szeregach tak znakomitego gracza jak Harry Kane drużyna z północnej części angielskiej stolicy nie potrafiła zdobyć choćby najmniej prestiżowego krajowego trofeum. Samego napastnika zaczęto też określać swoistym negatywnym talizmanem drużyny. Było w takim działaniu rzecz jasna sporo przesady, ale obecna sytuacja, w jakiej znajdują się Koguty, daje nieco do myślenia.

Ange Postecoglou wywindował dwukrotnych mistrzów kraju na taki poziom, którego w tej części Londynu nie widziano już od wielu, wielu lat. Do odtrąbienia sukcesu oczywiście jeszcze bardzo daleka droga, ale misja wyjścia ponad przeciętność jak najbardziej się powiodła.

Nie warto się więc zastanawiać czy warto śledzić dzisiejszą potyczkę Tottenham – Chelsea. Gdzie oglądać jej przebieg już wiecie. Macie także informacje związane z godziną jej rozpoczęcia. Pozostaje tylko delektować się przebiegiem i mocno kibicować jednej ze stron.